Fotografowanie bądź pisanie to Twoja pasja? Mieszkasz w Mławie od niedawna czy jesteś mławianinem z dziada pradziada? Dostrzegłeś niewykorzystany potencjał tkwiący w Twoim mieście bądź pozytywne zmiany, które nastąpiły przez ostatnią dekadę. A może chcesz zostać mławskim Tao Liu i zadebiutować jako wykonawca humorystycznej fotografii ulicznej? Prześlij nam swoje zdjęcie bądź małą formę literacką o tematyce miejskiej. Włącz się do zabawy i utrwal lokalny koloryt w obrazie oraz piśmie. Podziel się wspomnieniami i pokaż niedowiarkom, że Mława to miasto przyszłości! Nie musisz być profesjonalistą, by zostać miejskim kronikarzem czasu. Liczymy na Ciebie! Odkurz stare albumy, chwyć za smartfon bądź aparat, sięgnij po pióro lub laptop i prześlij swoje prace na adres pit@mdkmlawa.com. Najciekawsze zdjęcia i teksty opublikujemy na stronie Punktu Informacji Turystycznej.

Uwaga! Nie zamieszczamy fotografii i tekstów zawierających treści wulgarne i dyskryminujące.

Każda osoba decydująca się przesłać do nas zdjęcia bądź teksty wyraża zgodę na publikację swojego imienia i nazwiska bądź wizerunku, jeżeli takowy widnieje na fotografii.

Prosimy przesyłać prace nie dłuższe niż 1600 znaków znormalizowanego tekstu komputerowego (czcionka Times New Roman – 12 pkt., interlinia 1,5 pkt.)

Marcin Szczygielski

Przemek Lebanowski – LFS

Cezary Lewandowski