Kryta pływalnia

Kryta pływalnia w Mławie to nowoczesny obiekt rekreacyjno-sportowy, z którego mogą korzystać nie tylko pasjonaci pływania, ale również całe rodziny, chcące aktywnie wykorzystać wolny czas. Oprócz tradycyjnego basenu, znajduje się tu basen rekreacyjny, ze sztuczną rzeką, biczami wodnymi i gejzerami. Brodzik dla dzieci, a także zjeżdżalnia o długości ponad 50 metrów. Odwiedzający mogą skorzystać także z sauny fińskiej oraz solarium.

MOSiR
ul. Mikołaja Kopernika 38
06-500 Mława
www.mosir.mlawa.pl

Stadion miejski

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Mławie dysponuje trzema boiska do piłki nożnej, stadion na 1550 miejsc, siedzących z krytą trybuną do rozgrywania meczów piłki nożnej i zawodów lekkoatletycznych (bieżnia 100m i 400 m, skocznie do skoków w dal i wzwyż, rzutnia do pchnięcia kulą), pięć szatni z zapleczem, parkingi na 100 miejsc.

MOSiR
ul. Mikołaja Kopernika 38
06-500 Mława
www.mosir.mlawa.pl

Boisko „Orlik”

Akademia orlika to projekt realizowany przez Bank Zachodni WBK. Patronat nad przedsięwzięciem objęło Ministerstwo Sportu i Turystyki, a partnerem jest Polskie Stowarzyszenie Byłych Piłkarzy z Prezesem Dariuszem Dziełanowskim na czele. Orlik w Mławie jest jednym ze stu obiektów w Polsce wybranych do II Edycji tego projektu.

MOSiR
ul. Mikołaja Kopernika 38
06-500 Mława
www.mosir.mlawa.pl

Korty tenisowe

Podobno pierwsze korty w Mławie powstały w 1935 roku. Obecnie istnieją dwa boiska do gry w tenisa ziemnego, z którym mogą korzystać zapaleni entuzjaści tej dyscypliny. Zajęcia z tenisa ziemnego odbywają się nieodpłatnie i mogą w nich uczestniczyć nie tylko dzieci i młodzież, ale także dorośli.

MOSiR
ul. Mikołaja Kopernika 38
06-500 Mława
www.mosir.mlawa.pl

Skatepark

Miejsce z przeszkodami, gdzie spotykają się zwolennicy jazdy na desce i rolek. Specjalna nawierzchnia gwarantuje komfort jazdy i możliwości wykonywania figur na różnym sprzęcie sportowym. Z mławskiego skateparku korzystają również rowerzyści, którzy bardzo upodobali sobie tor. Skatepark jest czynny w godzinach otwarcia parku, a latem nawet do zmroku.

Park Miejski w Mławie

Siłownia miejska

Znajduje się przy Miejskim Ośrodku Sport i Rekreacji. Stanowi niewielką część kompleksu o powierzchni ok. 360 mkw. Tworzy ją dziewięć urządzeń przeznaczonych do ćwiczeń na świeżym powietrzu, które są wprawiane w ruch siłą ludzkich mięśni. Na sprzęcie można wykonywać ćwiczenia na różne partie ciała w zależności od potrzeb i rodzaju treningu.

MOSiR
ul. Mikołaja Kopernika 38
06-500 Mława
www.mosir.mlawa.pl

Mławska Hala Sportowa

Mławska Hala Sportowa stanowi doskonałe miejsce organizowania obozów sportowych, zarówno letnich jak zimowych. Dzięki dobrej współpracy z dyrekcją Hotelu, Bursy Szkolnej i MOSiR-u zapewniamy grupom:– bazę noclegową,– zaplecze gastronomiczne (dostosowanie menu kulinarnego do potrzeb grup),– boiska treningowe do piłki nożnej – murawa,– zaplecze rekreacyjne (kryta pływalnia, sauna, solarium),– boiska do siatkówki plażowej,– do dyspozycji maty do judo,– boiska ze sztuczną nawierzchnią (piłka ręczna, nożna, koszykowa) – zajęcia po treningowe: tenis stołowy, tenis ziemny,– rozległe, leśne tereny biegowo – rowerowe o urozmaiconej strukturze– sztuczny zbiornik wodny (zalew „Ruda”).Inne atuty to:– położenie Mławy przy trasie E7 (Warszawa – Gdańsk) oraz przy głównej trakcji kolejowej (dojazd PKP)– umiejscowienie w centrum makroregionu Mazowiecko – Warmińsko – Mazurskiego (dogodny dojazd zarówno z W-wy i Radomia, jak i Elbląga, Olsztyna, Ełku)– zaplecze hotelowe w Mławie (bursa szkolna i hotel) na 190 miejsc plus 80 miejsc w Działdowie (17 km od Mławy = 20 min. dojazd autokarem)– hotele w bezpośrednim sąsiedztwie (do 30 km od Mławy) na kolejnych 450 miejsc noclegowych.– szpital, pogotowie ratunkowe, policja, ochrona (stała, sprawdzona współpraca podczas organizacji imprez masowych)

Mławska Hala Sportowa
Aleje marsz. Józefa Piłusudskiego 33a
06-500 Mława
tel. 23 652 0027