KONKURS na najpiękniejszą ozdobę Wielkanocną

Z przyjemnością po raz kolejny ogłaszamy Konkurs na Najpiękniejszą Ozdobę Wielkanocną pod patronatem Burmistrza Miasta Mława. Konkurs odbywa się bez ograniczeń wiekowych, do udziału zapraszamy dzieci, młodzież jak i dorosłych!

Przypominamy, że własnoręcznie wykonane prace powinny zawierać JAK NAJMNIEJ ELEMENTÓW GOTOWYCH! 1 osoba może zgłosić tylko 1 pracę.

W tym roku prace z terenu całego powiatu mławskiego, zgodne z założeniami regulaminu, można zgłaszać w nieprzekraczalnym terminie do 22 marca 2023 r. Wszystkie z nadesłanych prac postaramy się, jak w latach ubiegłych, wyeksponować w witrynie oraz holu (foyer) Miejskiego Domy Kultury w okresie świątecznym (Wielkanoc).

Laureaci najciekawszych prac z każdej kategorii wiekowej otrzymają  dyplomy oraz nagrody rzeczowe. O terminie wręczenia nagród laureatów poinformujemy drogą telefoniczną. Zdjęcia prac i listę zwycięzców opublikujemy ponadto na naszej stronie internetowej oraz facebookowym funpage`u.

Przypominamy także, iż wzorem lat ubiegłych WSZYSTKIE PRACE można będzie odebrać po zakończeniu ekspozycji, w terminie 24.IV – 5.V. z holu Miejskiego Domu Kultury w Mławie.

Bardzo prosimy o zapoznanie się z REGULAMINEM Konkursu!

Załączniki

Plik Wielkość pliku Pobrania
Karta Konkurs Wielkanoc2023 14 KB 177
Regulamin Konkurs Wielkanoc23 17 KB 172