Ten dzień był bardzo emocjonujący. Mławianki mogły skorzystać z bezpłatnych konsultacji fryzjerskich i podologicznych, nauczyły się podstaw codziennego makijażu, zaszalały na parkiecie w rytm kubańskich przebojów i stworzyły wspaniałe komplety biżuterii oraz wielkanocne stroiki. Dla zainteresowanych były również spotkania poświęcone bezpieczeństwu, profilaktyce raka piersi i relaksujący masaż twarzy. Na panie czekały również niespodzianki od prowadzących oraz słodki bufet w MDK.

Dziękujemy:
❤️Mistrzyni fryzjerstwa Edycie Śmigielskiej-Łachacz za profesjonalny wykład i cenne rady. Wiedza i doświadczenie zawsze procentuje.
❤️Izabela Ludwiczak – Kosmetologia. Podologia za niezwykłą otwartość, wspaniałe prezenty dla Pań, a także niespodzianki w postaci bonów, które można było wygrać podczas spotkania z ekspertką. Chyba każda z Pań czuła się usatysfakcjonowana i szczęśliwa.
❤️
Aleksandrze Malinowskiej za niecodzienny pokaz, który odkrył, jakie błędy my kobiety popełniamy podczas codziennego makijażu. Panie poczuły się zaopiekowane, a z tego spotkania wyszły jeszcze piękniejsze. W końcu nic tak nie dodaje urody jak uśmiech i zadowolenie ze spotkania z takim ekspertem.
❤️Studio Fryzjerskie Sylwia Kowalska – Tańska za przygotowanie pokazu masażu oraz zaoferowanie pakietu zniżek na tę usługę, z których mogą skorzystać uczestniczki wczorajszego spotkania.
❤️Pani dyrektor i pracownikom Powiatowej Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Mławie za włączenie się do akcji BYĆ KOBIETĄ, a w szczególności Pani Justynie Koroniewskiej za przygotowanie wyczerpującego wykładu, prezentacji i omówienie zagadnień związanych z profilaktyką raka piersi.
❤️Komendzie Powiatowej Policji w Mławie, a w szczególności asp. szt. Annie Pawłowskiej za udzieleniu wielu cennych rad dotyczących reagowania w sytuacjach zagrażających naszemu życiu. Od teraz mieszkanki Mławy będą czuły się dużo bezpieczniej.
❤️ Instruktorkom Miejskiego Domu Kultury w Mławie – Małgorzacie Zakrzewskiej za poprowadzenie warsztatów florystycznych, Annie Baran za poprowadzenie warsztatów tworzenia biżuterii, Ewie Mai Koźlakieiwcz za warsztaty taneczne Latino Solo.