METAL ATTACK II

Tego się nie spodziewaliśmy. 11 marca w Pizzerii Peperoni powiało grozą. Było ekstremalnie diabolicznie, a poziom furii wgniótł nas w podłogę.
Gniewna i ostra niczym brzeszczot muzyka metalowa weszła w krwiobieg. Pod sceną aż zawrzało i nie sposób było uciec od intensywnych emocji, które okazały się wyzwalające. Publika dopisała, wszyscy byli w piekielnie dobrych nastrojach, a poziom decybeli przekraczał wszelkie normy.
Kreatywność muzyków podczas występów okazała się zniewalająca i hipnotyzująca, a poza tym sprawiła, że do dziś czujemy się trochę oderwani od rzeczywistości. Sobotniego wieczoru zaprezentowały się trzy metalowe bandy Faust, w którym gra aż trzech muzyków pochodzących z Mławy – Maciej Bartkowski, gitarzysta Krzysztof Słowikowski oraz basista Szymon Grzemski, radomska grupa MORR Metal Band i zespół Nenufar, który zaskakuje połączeniem muzyki metalcore’owej z metalem symfonicznym oraz goth metalem. Wybuchowa muzyczna mieszanka była bardzo mocna. Zażarło i trzyma do dziś.
Jako organizatorzy czujemy się usatysfakcjonowani. Gratulujemy zespołom świetnych koncertów i równie dobrej interakcji z publicznością. Mamy nadzieję, że ciężkie brzmienia jeszcze powrócą.