Reklama w kinie

Reklama kinowa on screen jest najsilniej zapamiętywana ze wszystkich mediów – wysoka zdolność przyciągania uwagi, wykorzystanie obrazu, ruchu i dźwięku.
W roku 2015 Kino wyemitowało 663 seanse, w których uczestniczyło 24 327 widzów, średnio 60 seansów miesięcznie, 15 seansów tygodniowo.

  • KINO KOSMOS –wyposażone w najnowszy sprzęt projekcyjny – projektor o rozdzielczości 4K dla projekcji trójwymiarowej, nagłośnienie kinowe Dolby Atmos.
  • Sala widowiskowa to 246 miejsc.
  • Projekcje seansów filmowych odbywają się min. 10 razy w tygodniu (od środy do niedzieli), choć zwykle projekcji jest więcej.
  • Prezentujemy również seanse dla dzieci.
  • Przerwa techniczna w kinie trwa jeden miesiąc (lipiec).

Proponując Państwu taką formę przekazu zapewniamy, że reklama dotrze do tysięcy potencjalnych klientów, którzy poznają specyfikę Państwa firmy, zakres świadczonych przez Państwa usług i oferowanych produktów. Jednocześnie zaznaczamy, iż MDK jest wyłącznym operatorem tych usług.
Zainteresowanych emisją reklamy prosimy o zapoznanie się Regulaminami oraz cennikami zamieszczonymi na stronie Miejskiego Domu Kultury w Mławie. Dla firm, które są partnerami Karty Mławiaka przewidujemy zniżki.

Dodatkowe pytania proszę przesyłać na adres reklama@mdkmlawa.com.

Regulamin KINO
Zlecenie KINO
Cennik KINO