Plakat
Metal Attack II to koncert zespołów Faust, Nenufar oraz Morr. Faust znany jest doskonale fanom technicznego death/thrash metalu z elementami muzyki etnicznej. Ostatnie dwie płyty zespołu trafiły w podsumowania najciekawszych albumów 2019 i 2022 r. W składzie Faust znajduje się trzech muzyków z Mławy – wokalista Maciej Bartkowski, gitarzysta Krzysztof Słowikowski oraz basista Szymon Grzemski.
Zespół Nenufar powstał w lutym 2022 roku w Bytomiu. Projekt ten tworzą doświadczeni muzycy, m.in. Mariusz Świątczak – uczestnik XII edycji programu ‘‘The Voice of Poland’’. Gatunek, który ich określa, to połączenie muzyki metalcore’owej z metalem symfonicznym oraz goth metalem. To połączenie eterycznego, delikatnego kobiecego wokalu z solidnym męskim growlem, z ciężkim brzmieniem gitar oraz elementami muzyki klasycznej.
„W lipcu 2022 roku wydaliśmy trzeciego singla, który jest równocześnie dopełnieniem EP pt. „Last Goodbye”. Mimo krótkiego czasu istnienia zespołu, utwory odbiły się szerokim echem w sieci, dzięki czemu możemy pochwalić się dzieleniem sceny z takimi zespołami jak: Michał Stawiński i Oberschlesien, czy też zespół Closterkeller, z którym mamy okazję grać podczas jesiennej trasy ”30-lecie płyty Blue”.
Podczas koncertu zaprezentuje się też radomski zespół Morr (heavy thrash metal).
BILETY: 30 zł w Peperoni. Bilety drukowane kolekcjonerskie.