W piątek 17 lutego 2023 r. mieliśmy przyjemność wesprzeć muzyków zespołu DOTYK, podczas koncertu walentynkowego, który odbył się w Pizzeria Peperoni.
Publiczność była zachwycona, my również, więc imprezę zaliczamy do bardzo udanych i liczymy na więcej muzycznych spotkań z zespołem. Najlepiej przy setkach, a nawet tysiącach widzów.
Muzycy zmierzyli się z wymagającym repertuarem Edyty Górniak. W programie koncertu pojawiły się utwory z debiutanckiej płyty wokalistki m.in. „To nie ja”, „Jestem kobietą”, „Dotyk” i wiele innych hitów, które brawurowo wyśpiewała Patrycja Kałużna.
Dobór wokalistki doskonały, głos godny docenienia, skala, barwa bardzo zbliżone do oryginału, ale to nie wszystko, czym można było się zachwycić. Najbardziej ujmujące były interpretacje bardziej nostalgicznych utworów Edyty Górniak, których mimo klubowej aury wysłuchaliśmy w pełnym skupieniu. Gratulacje dla Pani Patrycji oraz wszystkich instrumentalistów, którzy, gdyby ktoś nie wiedział, mieszkają lub mieszkali w Mławie i są obecni na naszej muzycznej scenie od kilkunastu lat. To, że udało im się stworzyć tak zgrany team można poczytać za sukces, dlatego życzymy im nowych inspiracji, kolejnych równie dobrych występów i mecenasów, którzy będą wspierać ich na muzycznej drodze. Kilku już mają! Sponsorami koncertu w Mławie byli Nauka Jazdy Mariusz Mikuciński Reklamy4u Kreatywne Studio Reklamy Mława Centrum Weterynaryjne Centaur Biuro rachunkowe Edyta Żurawska, Salon fryzjerski „U Pawła”.
A oto muzyczny skład i nazwiska, które warto zapamiętać:
Zespół DOTYK tworzą:
Patrycja Kałużna – wokal i skrzypce
Piotr Nawotczyński – gitara basowa
Szymon Pawlak – instrumenty perkusyjne
Przemysław Baranowski – instrumenty klawiszowe
Zbigniew Kalisz – saksofon
Patronem medialnym wydarzenia było Radio 7 – Północne Mazowsze i Działdowszczyzna