OSP

W piątek, 15 października br. podczas oficjalnych obchodów 140-lecia istnienia Ochotniczej Straży Pożarnej w Mławie zostały wręczone nagrody dla laureatów konkursów – plastycznego i literackiego ogłoszonych z okazji jubileuszu organizacji. Tego dnia w domu kultury zostały również po raz pierwszy zaprezentowane prace zwycięzców.

Nagrodzone prace można podziwiać w Galerii Foyer Miejskiego Domu Kultury w Mławie jeszcze do 15 listopada br. Przez dwa tygodnie od zakończenia wystawy – do 30 listopada autorzy mogą odbierać swoje prace. Po tym dniu prace zostaną przekazane Ochotniczej Straży Pożarnej w Mławie.

Osoby, których prace znalazły się na wystawie, a nie są laureatami, otrzymają od nas pamiątkowe dyplomy za udział w WYSTAWIE. Dyplomy będzie można odbierać w recepcji MDK od poniedziałku do piątku w godz. 8.00-16.00 oraz w weekendy w godz. 12.00-18.00.

Gratulujemy laureatom i dziękujemy wszystkim, którzy zechcieli wziąć udział w konkursach. Poniżej (w załączniku) zamieszczamy jeszcze teksty nagrodzone w konkursie literackim.