taniec towarzyski
Marzycie, aby Wasz pierwszy taniec zrobił wrażenie na gościach weselnych, a może od zawsze chcieliście wystartować w turnieju tanecznym? Oferta zajęć przygotowanych przez Panią Annę Schlueter skierowana jest do wszystkich dorosłych, którzy chcą uczyć się tańca.
Nie musisz być wyborowym tancerzem, w końcu zapisujesz się na kurs, aby dopiero rozpocząć naukę i miło spędzić czas.
Panie, które nie mają partnerów do tańca, zapraszamy na zajęcia Latino Solo. W kameralnym gronie, towarzystwie innych kobiet można poczuć się komfortowo i odważnie wkroczyć na parkiet. W programie m.in. salsa, samba, cha cha, rumba i układy, które łączą w ciekawą całość te różne rodzaje tańców.
W ofercie dla przyszłych par młodych pojawią się bezapelacyjnie tańce standardowe, choć jeśli są śmiałkowie gotowi zaszaleć, Pani instruktor wspomoże ich w nauce autorskiej choreografii oraz poznaniu kroków z tańców latynoamerykańskich. Program dostosowuje się do indywidualnych potrzeb kursantów.
Pary, które dopiero rozpoczynają swoją przygodę z tańcem, zachęcamy, aby zapisały się do nowej grupy, w której nauka będzie prowadzona od podstaw. Można będzie nauczyć się wielu tańców, które okażą się przydatne w życiu codziennym.
Taniec może decydowanie polepszyć nasze samopoczucie i zdrowie, zatem wato zapisać się na zajęcia prowadzone w domu kultury już dziś.
O cenach zajęć dowiesz się, dzwoniąc pod numer 506 086 464 . Zapisy prowadzi instruktor — Pani Anna Schlueter.