||
||
11 września br. Miejski Dom Kultury w Mławie zaprasza wszystkich właścicieli i miłośników psów na happening edukacyjno-integracyjny pn. „Po ludzku o psich sprawach”. Tego dnia w parku miejskim w Mławie zorganizujemy wiele atrakcji, zarówno dla czworonożnych pupili, jak i ich opiekunów. W programie przewidziana jest wystawa psów nierasowych, konkursy dla dzieci oraz konsultacje ekspertów z przychodni weterynaryjnych.

W czasie krótkich paneli zaproszeni specjaliści powiedzą, jak należy sprawować należytą opiekę nad zwierzęciem oraz udzielą wielu profilaktycznych rad. Porozmawiamy o problemie porzucania zwierząt, ich bezdomności oraz sposobach na kontrolowanie ich populacji. Podczas imprezy stawiamy na spontaniczność, pomysłowość i dużą dawkę pozytywnej energii zarówno ze strony braci mniejszych, jak ich właścicieli. Spośród biorących udział w pokazie psów, jury wyłoni czworonożnych zwycięzców, którzy będą mogli rywalizować o nagrody w następujących kategoriach:

1.       Najpiękniejszy pies pokazu

2.       Najpiękniejsza suczka pokazu

3.       Najbardziej medialna para (właściciel/wystawiający + pies)

4.       Najbardziej utalentowany pies

Poza wyżej wskazanymi wręczymy również trzy pierwsze nagrody w grupach wiekowych: szczenięta, psy dorosłe, seniorzy. Na najbardziej sympatycznego czeka nagroda publiczności!

PIKNIK Z CZWORONOGIEM rozpocznie się o godz. 17.00 i zakończy uroczystym wręczeniem medali i pucharów dla psich zwycięzców. Rasowe czy mieszane, wszystkie mławski championy muszą tam być! Jeżeli, ktoś jeszcze nie ma przyjaciela na czterech łapach, warto pomyśleć o adopcji. Pomogą Państwu w tym pracownicy schroniska w Napierkach. Zachęcamy do zapoznania się zamieszczonym regulaminem i spędzenia rodzinnie tego niedzielnego popołudnia z Miejskim Domem Kultury.

OZprojekcieZPoZludzkuZoZpsichZsprawach.docx
programZimprezyZPIKNIKZZZCZWORONOGIEM.docx
REGULAMINZpokazuZpswZnierasowych.docx
ZgyoszenieZpsaZdoZpokazuZpodczasZpiknikuZzZczworonogiem.docx