Ładowanie Wydarzenia
  • To wydarzenie minęło.

Jarmark Bożonarodzeniowy w Mławie!

17 grudnia 2022 🕐 10:00 - 18 grudnia 2022 🕐 18:00

Bezpłatnie
plakat

Coraz bardziej czuć świąteczny klimat. Sklepowe witryny zapełniają się okolicznościowymi dekoracjami, a już niebawem korzenny zapach pierników będzie kusił smakoszy tego przysmaku. Cynamon, goździki, piękne rękodzieło i regionalne smakołyki mogą pojawić się również w Mławie, a to za sprawą organizowanego 17 i 18 grudnia Jarmarku Bożonarodzeniowego na parku miejskim.

Przed świętami warto odpocząć od codziennej gonitwy po sklepach oraz pracy w kuchni i wybrać się na wydarzenie, które może przynieść dużo radości zarówno najmłodszym, jak i dorosłym. W tym roku podczas ostatniego weekendu przed Bożym Narodzeniem będzie można w Mławie nie tylko zakupić wspaniałe prezenty, dekoracje, ekologiczne produkty, swojskie jadło, ale również skorzystać z wielu atrakcji. Dzieci z pewnością ucieszą się z bożonarodzeniowej stajenki ze zwierzętami oraz mechanicznej mikołajowej kolejki. W tych dniach swoje stoiska będą miały również Koła Gospodyń Wiejskich z terenu powiatu mławskiego.

Program

17 i 18 grudnia
od godz. 10.00
stoiska – wyroby wędliniarskie, słodkie wypieki, regionalne przysmaki, rękodzieło, ozdoby i dekoracje świąteczne
od godz.13.00 kolejka św. Mikołaja
17 grudnia
o godz.16.00 życzenia bożonarodzeniowe od Burmistrza Miasta Mława

Jarmark Bożonarodzeniowy to świetna okazja, dla wszystkich osób, które chciałyby skorzystać z możliwości sprzedaży swoich produktów na tego typu imprezach. Poszukiwania wystawców trwają. Zgłoszenia będą przyjmowane do 14 grudnia.

Informacje dla wystawców pod linkiem https://mdkmlawa.com/aktualnosci/2022/11/jarmark-bozonarodzeniowy-2022-przyjmujemy-zgloszenia-od-wystawcow/

Szczegóły

Początek:
17 grudnia 2022 🕐 10:00
Koniec:
18 grudnia 2022 🕐 18:00
Koszt:
Bezpłatnie
Kategoria Wydarzenie:
Wydarzenie Tagi:

Organizatorzy

Burmistrz Miasta Mława
Miejski Dom Kultury w Mławie

Miejsce wydarzenia

Park Miejski w Mławie
ul. Żeromskiego
Mława, mazowieckie 06-500
+ Google Map

Oferta zajęciowa

Z nami rozwiniesz swoje zainteresowania i odnajdziesz nowe hobby. Zainwestuj w swój rozwój. Bądź w bliskiej relacji ze sztuką. Czas by obudzić uśpionego artystę.

06-500 Mława
ul. Stary Rynek 13
sekretariat@mdkmlawa.com