Ładowanie Wydarzenia
  • To wydarzenie minęło.

Recital i wystawa malarstwa Zbigniewa Hofmanna

8 grudnia 2022 🕐 18:00 - 19:30

Bezpłatnie
plakat

Zbigniew Hofman to znana mławianom postać. Koncert z udziałem artysty, który odbył się w 2021 r. w parku miejskim przyciągnął przed estradę wielu słuchaczy, ale poza muzyką ten tekściarz i kompozytor ma również inną pasję – malarstwo. Jego obrazy już wkrótce będzie można zobaczyć w Miejskim Domu Kultury w Mławie.

Wokalista i gitarzysta legendarnego zespołu Babsztyl odwiedzi rodzinną Mławę już 8 grudnia. Czwartkowe późne popołudnie będzie doskonałą okazją do wspomnień, wykonania kilku utworów, ale również obejrzenia wielobarwnych i zainspirowanych muzyką prac artysty. Spotkanie odbędzie się o godz. 18.00 w sali na I piętrze Miejskiego Domu Kultury w Mławie.

Od autora
Farba, pędzel, płótno i sztalugi to najlepszy sposób na stres związany z tym, co niesie życie codzienne i praca na scenie. Malarstwo jest dla mnie uzupełnieniem tego czego nie ma w muzyce. Można malować dźwiękiem, ale brakuje koloru. I tu go odnajduję. Cóż, ciągle się uczę, poszukuję siebie. Sprawia mi satysfakcję obserwacja, że wielu ludziom podoba się to, co robię i cieszy mnie fakt, że moje obrazy znajdują nabywców. Wiele prac przekazuję na akcje charytatywne, mogąc choć w ten sposób wspomóc potrzebujących. Na swoim koncie mam wiele wystaw połączonych z moją muzyką, przybliżając w ten sposób obie pasje. Z tego połączenia wziął się tytuł wystawy „Dźwiękiem Malowane” – recitali wystawa malarstwa.”

 

Szczegóły

Data:
8 grudnia 2022
Godzina:
18:00 - 19:30
Koszt:
Bezpłatnie
Kategorie Wydarzenie:
,
Wydarzenie Tagi:
,

Organizator

Miejski Dom Kultury w Mławie

Miejsce wydarzenia

Miejski Dom Kultury w Mławie
Stary Rynek 13
Mława, mazowieckie 06-500 Poland
+ Google Map
Telefon:
236543585
Zobacz witrynę: Miejsce wydarzenia

Oferta zajęciowa

Z nami rozwiniesz swoje zainteresowania i odnajdziesz nowe hobby. Zainwestuj w swój rozwój. Bądź w bliskiej relacji ze sztuką. Czas by obudzić uśpionego artystę.

06-500 Mława
ul. Stary Rynek 13
sekretariat@mdkmlawa.com