środa, 26 września 2018 09:40

Obierz kurs na sztukę! Nowa oferta zajęciowa na rok 2018/2019

Napisała
Oceń ten artykuł
(0 głosów)
Od października rozpoczynamy nowy sezon artystycznych zajęć w Miejskim Domu Kultury w Mławie. Już teraz przedstawiamy ofertę pełną nowości! Dla kochających ruch wiele nowych propozycji: Zumba Kids, język hiszpański poprzez sztukę oraz taniec towarzyski dla dzieci i dorosłych. Zapisy na zajęcia od 10 września w recepcji Miejskiego Domu Kultury.

Masz talent, chcesz nauczyć się tańczyć, malować, śpiewać i poznać osoby, które podzielają Twoje zainteresowania. Szukasz własnej artystycznej drogi i chciałbyś doskonalić swoje umiejętności pod okiem profesjonalistów. Marzysz o występach na scenie lub chcesz zrelaksować się po ciężkiej pracy i nauce w szkole. Nasza oferta skierowana jest właśnie do Ciebie.

WAŻNA INFORMACJA !
  1. Zapisów na zajęcia można dokonać tylko w recepcji Miejskiego Domu Kultury w Mławie. Nie przyjmujemy zapisów telefonicznie.
  2. Zgłoszenia uczestnictwa może dokonać tylko osoba dorosła lub powyżej 16 roku życia.
  3. Przy zapisach konieczne jest wypełnienie karty uczestnika zajęć i zapoznanie się z klauzulą informacyjną Miejskiego Domu Kultury w Mławie oraz podpisanie zgody na przetwarzanie danych osobowych.
  4. W przypadku zapisów na zajęcia prowadzone indywidualnie, termin i godzinę zajęć należy ustalić z instruktorem.
W Miejskim Domu Kultury będą prowadzone zapisy na wszystkie zajęcia, za wyjątkiem kursów prowadzonych przez Panią Annę Schlueter. Więcej informacji na temat zajęć prowadzonych przez panią instruktor mogą Państwo uzyskać pod numerem telefonu 506 08 64 64
Zapraszamy do zapoznania się z ofertę dostępną poniżej.

Organizator zastrzega sobie prawo do rezygnacji z prowadzenia zajęć w przypadku zebrania się zbyt małej grupy osób chętnych oraz zmiany harmonogramu.
Czytany 961 razy

Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem