|||
|||
Rockowania to festiwal bez ograniczeń wiekowych i stylistycznych (muzyka rockowa to bardzo szerokie pojęcie). Festiwal bez cenzury, ale oczywiście prosimy o umiar. Na tej imprezie liczy się autentyzm i spontaniczność, tu nie gramy coverów, ale tylko i wyłącznie własne kompozycje. Sala kina, w której zagrają zespoły zapewnia doskonałą akustykę a nasze nagłośnienie autentyczne rockowe brzmienie. Na scenie wszystkie bandy mają równe szanse i pełną pomoc techniczną. Podczas przerw technicznych każdy może dodatkowo, ale już poza konkursem zagrać na sprzęcie wystawionym w naszej czadowej recepcji. Tu wykonawców oceniać będzie już tylko publiczność. Zgłoszenia zespołów prosimy nadsyłać do 26 października.

Zainteresowane udziałem w festiwalu zespoły zachęcamy do zapoznania się z Regulaminem Przeglądu, wypełnienia karty zgłoszenia oraz zgody na przetwarzanie danych osobowych, i przesłanie ich na adres o.szmidt@mdkmlawa.com . Czekamy na wasze demówki!

W tym roku na zakończenie imprezy zagra zespół Chemia.

Przypominany, że festiwal ROCKOWANIA jest imprezą o charakterze profilaktycznym, i na tę okoliczność włączamy się w akcje podnoszące świadomość o zagrożeniach, jakie niesie alkohol czy narkotyki. Liczymy na pozytywny przekaz, teksty bez cenzury i muzyczny dialog. Zapraszamy wszystkich fanów rocka na Ogólnopolski Festiwal Muzyki Młodzieżowej ROCKOWANIA!

UWAGA! Zgodę na przetwarzanie danych osobowych powinien podpisać każdy muzyk biorący udział w Przeglądzie.

Rockowania_2018__karta_zgloszenia.doc
Rockowania_2018_regulamin.pdf
Zgoda_na_przetwarzanie_danych_osobowych.docx