|||
|||
Pierwsze zajęcia artystyczne w Miejskim Domu Kultury rozpoczną się już 1 października. Spotkania z uczestnikami wszytkich zajęć będą odbywać się według harmonogramu zamieszczonego poniżej, z wyjątkiem zajęć, na które nie zebraliśmy wystarczającej liczby osób chętnych, takich jak: kurs Świat Tańca – oferta dla kobiet oraz nauka języka hiszpańskiego przez sztukę dla dzieci od lat 7. O terminie rozpoczęcia tych zajęć osoby zapisane poinformujemy telefonicznie. Ze względu na małą liczbę zainteresowanych ofertą taneczną w SP nr 4 w Mławie, rezygnujemy z zajęć baletowych i zumby dla dzieci w placówce oświatowej.

Terminy spotkań osób uczestniczących w lekcjach indywidualnych zostały lub będą ustalane z instruktorem prowadzącym zajęcia.

Zmianie uległ tylko termin zajęć z malarstwa dla osób dorosłych, które będą się teraz odbywać w środy w godz. 18.00-19.30.

Zajęcia teatralne dla młodzieży będą trwały półtorej godziny i rozpoczną się w poniedziałek o godz. 16.30.

Mamy nadzieję, że osoby, które zapisały się na zajęcia w sezonie 2018/2019 odkryją nowe możliwości artystycznego rozwoju i będą czerpać radość z uczestnictwa w zajęciach prowadzonych przez instruktorów Miejskiego Domu Kultury. Wszystkim uczestnikom zajęć MDK życzymy zapału do twórczej aktywności, efektywnej nauki oraz jeszcze więcej wolnego czasu, który będą mogli spędzać z nami nie tylko na zajęciach, ale również na koncertach czy seansach filmowych. Od października razem rozpoczniemy kolejny rok artystyczny.

plan_mdk_WERSJA_AKTUALNA_12.09.2018.pdf