Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z wczorajszego wydarzenia z udziałem uczestników zajęć Miejskiego Domu Kultury w Mławie. Dziękujemy wszystkim obecnym na imprezie, a w szczególności dzieciom, młodzieży i instruktorom, którzy wspólnie przygotowali program artystyczny. Na scenie zaprezentowało ponad 70 osób z różnych sekcji.
Zgromadzeni w sali kina Kosmos mogli usłyszeć piosenki w wykonaniu zespołów i solistek MDK, zobaczyć fragment spektaklu teatralnego, który swoją premierę będzie miał 12 czerwca oraz zobaczyć młodych perkusistów i tancerzy. Wydarzenie otworzył Burmistrz Miasta Mława Piotr Jankowski, który w tym dniu złożył życzenia wszystkim Mamom oraz Ojcom i zaprosił do wysłuchania koncertu.
Wszystkim instruktorom składamy podziękowania z trud, jaki włożyli w prowadzenie zajęć w tym sezonie artystycznym i przygotowanie dzieci do występów.
Dziękujemy:
Annie Chocholskiej prowadzącej zajęcia baletowe,
Annie Schlueter przygotowującej sekcje taneczne – choreografie tańca nowoczesnego do znanych utworów muzyki rozrywkowej,
Agnieszce Pietrzak prowadzącej sekcje wokalne,
Hannie Mateckiej-Wieczorek za spektakl teatralny „Koralina” i wprowadzenie dzieci i młodzieży w świat sztuki scenicznej,
Oskarowi Szmidtowi prowadzącemu naukę gry na perkusji i gitarze dla dziewcząt i chłopców.
Foto. Jerzy Grzebski i Roksana Wyszyńska