Za nami 8. edycja Powiatowego Konkursu MY TEŻ MAMY TALENT organizowanego przez Szkoła Podstawowa nr 6 z Oddziałami Integracyjnymi w Mławie i Miejski Dom Kultury w Mławie.
Dziś odbył się finał rywalizacji, w której startowali uczniowie szkół podstawowych powiatu mławskiego. Jury w składzie Michał Gogolewski, Hanna Matecka-Wieczorek i Andrzej Karpiński po obejrzeniu jedenastu występów postanowiło przyznać nie tylko nagrody dla zwycięzców w kategorii indywidualnej i zespołowej, co jest już tradycją, ale również wyróżnienia dla innych uczestników.
  • W kategorii indywidualnej zwyciężczynią została Iga Iwańska ze SP nr 7 w Mławie, a wyróżnienia otrzymali: Oliwer Nowakowski ze SP nr 6 oraz Maja Piskorz ze SP w Szydłowie.
  • W kategorii zespołowej laureatem został zespół Małe Kobietki ze SP nr 4 w Mławie, a wyróżnienie przyznano „Team of four Girls” ze SP w Starych Kosinach.
Zwycięzcy otrzymali pamiątkowe statuetki, bony do Pizzerii u Benka, karnety do Kręgielni Planeta i karnety na pływalnie MOSIR.
Do osób wyróżnionych powędrowały karnety na pływalnię.
Dziękujemy wszystkim, którzy wzięli udział w tegorocznej edycji konkursu – dyrektorom i nauczycielom placówek oświatowych, rodzicom, jurorom oraz sponsorom. Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z wydarzenia.
Sponsorami konkursu byli:
Pizzeria u Benka
MOSiR Mława
Kręgielnia Planeta
Piekarnia – Cukiernia Szczepkowscy
Fast Fol
oraz Alicja Choroś – Przewodnicząca Rady Rodziców przy SP nr 6