plakat
Już 30 stycznia 2024 r. w Mławie komediowy hit teatralny „RUBINOWE GODY”. To będą niezapomniane, DWIE GODZINY niesamowitej zabawy. Do zobaczenia w Miejski Dom Kultury w Mławie
Bilety czekają  https://kbq.pl/113160
Rezerwacje i zamówienia: 600515329
RUBINOWE GODY
Czy czterdziesta rocznica ślubu małżeństwa z prowincji może stać się mimowolną okazją do udziału w intrydze na szczytach władz? Grażyna i Marian po raz pierwszy w życiu wyjeżdżają razem do luksusowego hotelu, by czterdziestą rocznicę ślubu uczcić inaczej, niż wszystkie poprzednie. I z pewnością wspólny weekend dałoby się jakoś przecierpieć, gdyby nie tajemniczy gość spod łóżka, oraz portier, który zależność pomiędzy państwem z- i spod łóżka definiuje jako erotyczny trójkąt, będący odskocznią od szarej, małżeńskiej codzienności. Czy naszych bohaterów czeka polityczny skandal na szczytach władzy? I kto wyjdzie obronną ręką z sytuacji, która dla wszystkich stron jest niekomfortowa? „Rubinowe gody” to opowieść o tym, jak jeden wieczór może zmienić nasze życie poprzez splot zupełnie niespodziewanych zdarzeń, ale również mądra lekcja: że na miłość i namiętność nigdy nie jest za późno.

Występują wymiennie: DOROTA NOWAKOWSKA / MARIA CIUNELIS ANDRZEJ BEYA-ZABORSKI PAWEŁ FERENS / MARCIN TRZĘSOWSKI / PATRYK CZERNIEJEWSKI SŁAWOMIR DOLINIEC / MACIEJ ZUCHOWICZ Scenariusz i reżyseria: KRZYSZTOF KĘDZIORA Produkcja: KAMILA KĘDZIORA – AGENCJA KREATYWNA Czas trwania: 120 min. (jedna przerwa)

Czytaj więcej na: https://www.kupbilecik.pl/imprezy/113160/mlawa/rubinowe.gody/