Za nami inauguracja Mławskiej Sceny Stand-upu. Cykl spotkań z komikami rozpoczęliśmy 13 listopada od występu Arkadiusza Jaksy Jakszewicza. Kolejne prezentacje już w 2024 r. Wtedy przed mławską publicznością wystąpią się Adam Sobaniec i Sylwia Wiszowata.

8 stycznia 2024 r., godz. 20.00, sala kina Kosmos

Adam Sobaniec – chirurg stand-upu, który dowolnie wycina, zszywa i elektryzuje żywą tkankę publiczności. Człowiek, który wygląda tak, jak się zachowuje. Lekko nieokrzesany, ale niesamowicie zabawny. Sam sposób mówienia sprawia, że co niektórzy zaczynają rechotać. Adam na swoich występach lubi improwizować z publicznością, co sprawia, że każdy jego występ jest wyjątkowy. Po prostu trzeba przyjść to zobaczyć. Prowadzenie: Arkadiusz Jaksa Jakszewicz.

Bilety na występ pod linkiem https://tiny.pl/ck7b4

5 lutego 2024 r. godz. 20.00, sala kina Kosmos
Sylwia Wiszowata – stand-uperka z warszawskiego Mokotowa, ale pochodzi z terenów wiejskich 200 km od Warszawy. Ma 25 lat. Od 1,5 roku robi stand-up. Preferuje mocne, nieocenzurowane żarty, takie bez granic. Pi*rdoli poprawność polityczną. Ludzie ją kochają albo nienawidzą. A po której stronie będziesz Ty? Jej ulubiony kolor to różowy. Ulubiony raper to Mata. Jej marzeniem jest przeżyć katastrofę lotniczą. Poza tym szuka chłopaka, nie musi być przystojny, ale żeby miał pieniądze.

Bilety na występ pod linkiem https://tiny.pl/ck73t
Zapraszamy.