W tym tygodniu oraz w kolejnych mieszkańcy Mławy będą mogli przebierać w propozycjach muzycznych. Różnorodność form i gatunków może usatysfakcjonować każdego. Znajdzie się coś zarówno dla fanów reggae, poezji śpiewanej, standardów polskiej muzyki rozrywkowej, jak i entuzjastów disco polo.

Już jutro (22 lipca) druga w ramach projektu profilaktycznego „Profilaktyka i kultura połączenie idealne” taneczna zabawa z DJ’em dla młodzieży. Tym razem rozbujamy się przy rytmach muzyki reggae z Rasem Borozi. Przed rozpoczęciem imprezy o godz. 19.00 odbędzie się krótki wykład profilaktyczny poświęcony uzależnieniom. Po zakończeniu wystąpienia prelegenta zapraszamy na zabawę do godz. 22.00.
Zadanie finansowane z Miejskiego Programu Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych oraz Przeciwdziałania Narkomanii dla Miasta Mława w 2022 r.

W sobotę 23 lipca jak od wielu sezonów letnia potańcówka w parku miejskim w rytmach disco. Tego dnia taneczną zabawę poprowadzi zespół Golden Night. Taneczne spotkania pod chmurką DISCO PARKiet w tym sezonie będą odbywać się do końca sierpnia, a na kolejnych, 30 lipca i 6 sierpnia zagra zespół DUO.
W niedzielę 24 lipca Recital Wojtka Gęsickiego – w repertuarze autorskie kompozycje wykonawcy. Na scenie artyście będą również towarzyszyć muzycy – Marta Sosnowska, Rafał Grząka, Przemek Skałuba. Więcej o koncercie przeczytasz tutaj https://bit.ly/3ctUBjE

W ostatnią niedzielę lipca zawita do Mławy nie kto inny jak aktor filmowy, teatralny i musicalowy – Dariusz Kordek! Artysta zabierze publiczność w muzyczną podróż po kompozycjach lat 30., 50., 60., 80. i 90. Usłyszymy m.in. piosenki z repertuaru Eugeniusza Bodo, ale również hity ze sławnego musicalu Metro.

W pierwszą niedzielę sierpnia przeniesiemy się z naszymi koncertami z centrum na Wólkę. 7 sierpnia przy Zespole Placówek Oświatowych nr 2 w Mławie odbędzie się Biesiada Wólczańska. Na scenie wystąpią zespoły SuperNova i Power Play. W programie imprezy przewidziane są również atrakcje dla najmłodszych.

Wstęp na wszystkie powyższe wydarzenia jest bezpłatny.

O szczegółach poszczególnych koncertów można przeczytać, przechodząc do harmonogramu znajdującego się w zakładce Kalendarz wydarzeń widocznej na stronie głównej. Odnośnik https://mdkmlawa.com/wydarzenia/

Patronem letnich imprez artystycznych jest Burmistrz Miasta Mława