Wojtek Gęsicki
Za siedmioma górami, za siedmioma lasami, a tak naprawdę niedaleko nas, mieszka artysta, który wymyka się wszelkim schematom i potrafi obudzić w słuchaczach najgłębiej skrywane pokłady wrażliwości. O tak baśniowe wprowadzenie do naszej zapowiedzi koncertu pokusiliśmy się, ponieważ taki może być również występ kolejnego gościa niedzielnych imprez w parku miejskim.
Wojtek Gęsicki — bard, liryk i prześmiewca chętnie odbędzie z Państwem muzyczną rozmowę o rzeczach ważnych i mniej ważnych, ale przede wszystkim przyniesie ze sobą bardzo optymistyczne przesłanie, którego sedno zawiera się w tytule jego recitalu „Życiem się ciesz”. Któż z nas nie chciałby obudzić się rano i móc wymówić te słowa, nawet wtedy, gdy budzik zadzwonił za wcześnie, a w gonitwie spraw dopijamy ostatnie łyki zimnej kawy i prowadzimy odwieczny wyścig z czasem?
Gwarantujemy, że ten koncert będzie momentem wytchnienia, a nawet okazją do refleksji i pozbycia się ukrytego w nas malkontenta.
24 lipca o godz. 18.00 radzimy dokładnie wsłuchać się w teksty utworów, zanurzyć się w kojących melodiach i wziąć do siebie te słowa, które brzmią tak ciepło, jak głos naszego wykonawcy.
Zapraszamy.
Wspólnie z Wojtkiem Gęsickim tego dnia wystąpią:
Marta Sosnowska — wokal
Rafał Grząka — akordeon
Przemek Skałuba — klarnet, saksofony