Finisaż wystawy i wręczenie nagród laureatom konkursów organizowanych z okazji trzeciej edycji Victor Young Jazz Festiwal Mława 11.10.2021
Choć festiwal zakończył się ponad dwa tygodnie temu, my jeszcze w październiku przypomnieliśmy o emocjach, które towarzyszyły temu wydarzeniu. Spotkanie ze zwycięzcami konkursów okazało się nie tylko świetną okazją do porozmawiania o idei festiwalu, ale także szczytnym celu, który nie mogłyby być zrealizowany bez wsparcia polskiej młodzieży.
Przypominamy, że pojawienie się na liście nagrodzonych to nie tylko powód do dumy dla samego autora i jego bliskich, ale również realna pomoc dla dzieci leczonych w Centrum Zdrowia Dziecka. Prace tegorocznych laureatów w przyszłym roku zostaną wylicytowane, a zebrane fundusze przekazane na leczenie dzieci, które wymagają stałej hospitalizacji. Tym bardziej dziękujemy, że nasza ogólnopolska akcja cieszy się dużą popularnością i namawiamy, żeby przyłączyło się do niej jeszcze więcej osób w przyszłym roku. Twórzmy i pomagajmy, nie tylko dla własnej satysfakcji, ale przede wszystkim dla dobra innych.
Gratulujemy laureatom i dziękujemy wszystkim uczestnikom konkursów — plastycznego i literackiego za nadesłane prace.

Załączniki

Plik Wielkość pliku Pobrania
Gdzie są skrzypce Younga 'Domin' 12 KB 213
Gdzie są skrzypce Younga 'Tolo' 56 KB 195
Skrzypce Wiktora Junga 'Leszek Nowak' fragmenty 13 KB 187