||
||
Oferta Miejskiego Domu Kultury poszerza się o kolejne ruchowo-artystyczne zajęcia dla dzieci i dorosłych. Od przyszłego miesiąca powstaną dwie nowe grupy, do których zapraszamy wszystkich entuzjastów muzyki, sportu i tańca.

Zarówno zajęcia korekcyjno-umuzykalniające, jak i tańca użytkowego poprowadzi Pani Anna Chocholska – instruktor kształcąca również sekcję baletową i jazzową w MDK. Na zajęcia łączące elementy rytmiki i ćwiczeń korygujących wady postawy zapraszamy dzieci w wieku 4-7 lat. Zabawa w grupie, pląsy i tworzenie układów tanecznych, to tylko niektóre z atrakcji, jakie pojawią się w zestawie propozycji Pani Instruktor. Grupa będzie spotykać się w każdy czwartek o godz. 15.00 i ćwiczyć przez 45 minut. Pierwsze spotkanie 3 listopada br. Miesięczny koszt 60zł/os.

Do udziału w zajęciach z tańca użytkowego zachęcamy osoby, które miewają problem z wyjściem na parkiet i dołączeniem do grupy. Warto pozbyć się kompleksów, zwalczyć nieśmiałość i czerpać przyjemność z tańca. Z pewnością do zespołu roztańczonych MDKowiczów dołączą również dusze towarzystwa, które nie mają takich oporów i chcą podszkolić swoje umiejętności. Na zajęcia zapraszamy osoby dorosłe w każdym wieku. Mile widziane będą pary, ale również panowie i panie, którzy jeszcze nie mają partnera do tańca. Pani Anna nauczy podstaw i udowodni, że aby szybko złapać tanecznego bakcyla, niekoniecznie trzeba ćwiczyć w duecie. Zajęcia odbywać się będą w każdy poniedziałek w godz. 19.30-21.00. Pierwsze spotkanie planowane jest 7 listopada br. Miesięczny koszt 60zł/os.

Zapraszamy.

Zapisy przyjmowane są w recepcji MDK lub telefonicznie.
Tel. 23 654 35 85