Ładowanie Wydarzenia
  • To wydarzenie minęło.

Spektakl teatralny KORALINA – premiera

12 czerwca 🕐 15:00 - 16:00

Bezpłatnie
plakat
Dziecięco-młodzieżowa grupa teatralna Dream Tea zaprasza wszystkie dzieci w wieku szkolnym do zaczarowanego świata Koraliny.
Z pewnością jednym jest znana książka, a drugim filmowa adaptacja „Koraliny”, ale czy ktoś widział jej teatralną wersję? Historia jedenastoletniej dziewczynki, która po przeprowadzce do nowego domu odkrywa jego tajemnice, cudowności i mroki potrafi być frapująca również dla dorosłych, którzy uwielbiają świat fantasy i nieoczywiste zakończenia, dlatego zachęcamy, aby przyjść na przedstawienie rodzinnie i poczuć magię dużej sceny.
Wraz z grupą teatralną prowadzoną przez instruktorkę Hannę Matecką-Wieczorek dzieci będą odkrywać zakamarki zaczarowanego domu, poznają kota przewodnika i rodzinę głównej bohaterki. Historia przeniesiona na deski teatralne w dużym stopniu nawiązuje do filmu animowanego „Koralina i tajemnicze drzwi”, który miał swoją premierę w 2009 r., ale ma też wiele z klimatu takich utworów, jak „Alicja w Krainie Czarów” czy „Karolcia”.
Nie można tego przegapić.
Zapraszamy do domu kultury 12 czerwca na godz. 15.00.
Czas trwania 45 min.
Wstęp wolny

Szczegóły

Data:
12 czerwca
Godzina:
15:00 - 16:00
Koszt:
Bezpłatnie
Kategoria Wydarzenie:
Wydarzenie Tagi:
,

Organizator

Miejski Dom Kultury w Mławie

Miejsce wydarzenia

Kino Kosmos
Stary Rynek
Mława, mazowieckie 06-500 Poland
+ Google Map
Telefon:
236543585
Zobacz witrynę: Miejsce wydarzenia

Oferta zajęciowa

Z nami rozwiniesz swoje zainteresowania i odnajdziesz nowe hobby. Zainwestuj w swój rozwój. Bądź w bliskiej relacji ze sztuką. Czas by obudzić uśpionego artystę.

06-500 Mława
ul. Stary Rynek 13
sekretariat@mdkmlawa.com