Ładowanie Wydarzenia
  • To wydarzenie minęło.

Ogólnopolski Festiwal Muzyki Młodzieżowej ROCKOWANIA

2 grudnia 2023 🕐 13:00 - 22:00

plakat

Już 2 grudnia br. w nowym budynku kina Kosmos w Mławie odbędzie się Ogólnopolski Festiwal Muzyki Młodzieżowej ROCKOWANIA. Częścią kluczową festiwalu jest Przegląd Zespołów Muzycznych – konkurs dla bandów będących przed debiutem płytowym i grających autorskie kompozycje utrzymane w klimacie rocka.

Czekamy na Twoje zgłoszenie!

Najlepsze trzy zespoły otrzymają nagrody finansowe.

Informacje o Przeglądzie Zespołów Muzycznych

W Przeglądzie Zespołów Muzycznych w ramach XIX Ogólnopolskiego Festiwalu Muzyki Młodzieżowej ROCKOWANIA mogą wziąć udział zespoły grające muzykę z pogranicza rocka, bluesa, heavy metalu, reggae, hard rocka, punk – a to tylko niektóre ze stylów muzycznych, które chcemy usłyszeć podczas tegorocznego przeglądu. Jesteśmy otwarci na alternatywne brzmienia i nietuzinkową muzę. Na tej imprezie liczy się autentyzm i spontaniczność, dlatego tu nie gramy coverów, ale tylko i wyłącznie własne kompozycje.

Zainteresowane udziałem w przeglądzie zespoły zachęcamy do zapoznania się z regulaminem. Warunkiem przyjęcia zgłoszenia jest przesłanie uzupełnionej karty zgłoszenia, podpisanej zgody na przetwarzanie danych osobowych oraz nagrań w formie pliku MP3 na adres: d.skowronski@mdkmlawa.com.

Zgłoszenia przyjmujemy do 17 listopada 2023 r. Ogłoszenie zespołów zakwalifikowanych do Przeglądu zostanie zamieszczone 20 listopada 2023 r. na stronie www.mdkmlawa.com

UWAGA! Zgoda na przetwarzanie danych osobowych powinna być podpisana przez każdego muzyka biorącego udział w Przeglądzie.

Zadanie Ogólnopolski Festiwal Muzyki Młodzieżowej ROCKOWANIA współfinansowano ze środków Miasta Mława w ramach Miejskiego Programu Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych oraz Przeciwdziałania Narkomanii dla Miasta Mława na rok 2023.

Regulamin i karta zgłoszenia pod linkiem https://mdkmlawa.com/aktualnosci/2023/10/rockowania-2023-szansa-dla-zespolow-przed-debiutem-plytowym/

KONCERT Damian Ukeje, godz. 20.00! Sprzedaż biletów prowadzona jest w kasie kina Kosmos i pod linkiem https://biletyna.pl/koncert/ROCKOWANIA-2023

Szczegóły

Data:
2 grudnia 2023
Godzina:
13:00 - 22:00
Kategorie Wydarzenie:
,
Wydarzenie Tagi:
, , ,
Witryna internetowa:
www.mdkmlawa.com

Organizator

Miejski Dom Kultury w Mławie

Miejsce wydarzenia

Miejski Dom Kultury w Mławie
Stary Rynek 13
Mława, mazowieckie 06-500 Poland
+ Google Map
Telefon:
236543585
Zobacz witrynę: Miejsce wydarzenia

Oferta zajęciowa

Z nami rozwiniesz swoje zainteresowania i odnajdziesz nowe hobby. Zainwestuj w swój rozwój. Bądź w bliskiej relacji ze sztuką. Czas by obudzić uśpionego artystę.

06-500 Mława
ul. Stary Rynek 13
sekretariat@mdkmlawa.com