Już 2 grudnia br. w nowym budynku kina Kosmos w Mławie odbędzie się Ogólnopolski Festiwal Muzyki Młodzieżowej ROCKOWANIA. Częścią kluczową festiwalu jest Przegląd Zespołów Muzycznych – konkurs dla bandów będących przed debiutem płytowym i grających autorskie kompozycje utrzymane w klimacie rocka.

Czekamy na Twoje zgłoszenie!

Najlepsze trzy zespoły otrzymają nagrody finansowe.

Informacje o Przeglądzie Zespołów Muzycznych

W Przeglądzie Zespołów Muzycznych w ramach XIX Ogólnopolskiego Festiwalu Muzyki Młodzieżowej ROCKOWANIA mogą wziąć udział zespoły grające muzykę z pogranicza rocka, bluesa, heavy metalu, reggae, hard rocka, punk – a to tylko niektóre ze stylów muzycznych, które chcemy usłyszeć podczas tegorocznego przeglądu. Jesteśmy otwarci na alternatywne brzmienia i nietuzinkową muzę. Na tej imprezie liczy się autentyzm i spontaniczność, dlatego tu nie gramy coverów, ale tylko i wyłącznie własne kompozycje.

Zainteresowane udziałem w przeglądzie zespoły zachęcamy do zapoznania się z regulaminem. Warunkiem przyjęcia zgłoszenia jest przesłanie uzupełnionej karty zgłoszenia, podpisanej zgody na przetwarzanie danych osobowych oraz nagrań w formie pliku MP3 na adres: d.skowronski@mdkmlawa.com.

Zgłoszenia przyjmujemy do 17 listopada 2023 r. Ogłoszenie zespołów zakwalifikowanych do Przeglądu zostanie zamieszczone 20 listopada 2023 r. na stronie www.mdkmlawa.com

UWAGA! Zgoda na przetwarzanie danych osobowych powinna być podpisana przez każdego muzyka biorącego udział w Przeglądzie.

Regulamin i karta zgłoszenia w załączniku.

Zadanie Ogólnopolski Festiwal Muzyki Młodzieżowej ROCKOWANIA współfinansowano ze środków Miasta Mława w ramach Miejskiego Programu Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych oraz Przeciwdziałania Narkomanii dla Miasta Mława na rok 2023.

Załączniki

Plik Wielkość pliku Pobrania
Rockowania 2023- regulamin 106 KB 349
Rockowania_2023__karta_zgloszenia 106 KB 174