Ładowanie Wydarzenia
  • To wydarzenie minęło.

Koncert Tomasza Szweda

23 lipca 2023 🕐 18:00 - 19:00

Bezpłatnie
plakat

Już wkrótce na estradzie w parku miejskim w Mławie wystąpi polski song writer, narrator i komentator codzienności – Tomasz Szwed! Artysta tworzy ballady, utwory liryczne, satyrę polityczną i społeczną oraz piosenki country. Pisze i śpiewa o ludzkim doświadczeniu, widzeniu świata z perspektywy zwykłego człowieka. Wiele piosenek w jego repertuarze to piosenki drogi.

Tomasz Szwed – autor, kompozytor, piosenkarz, psychoterapeuta. Od 40 lat na estradzie. Kierownik własnych zespołów muzycznych od 1978 do chwili obecnej, w dorobku: 10 płyt autorskich, liczne nagrania dla PR i TV. Ma na swoim koncie wiele koncertów w kraju i poza granicami, udział w festiwalach polskich i zagranicznych, wiele nagród w plebiscytach rozgłośni radiowych i prasowych. Scenarzysta i reżyser widowisk muzycznych, juror, wykładowca warsztatów muzycznych i teatralnych.
Jest autorem trzech tomików poetyckich i pięciu tomów terapeutycznych bajek dla dzieci „Klinika Małych Zwierząt w Leśnej Górce”, gdzie oswajanie z medycyną łączy się z wiedzą o przyrodzie. Razem z książkami powstał cykl piosenek dla dzieci. Serii książek towarzyszą spotkania autorskie w przedszkolach i szkołach, w czasie których mali czytelnicy poznają tajemnice lasu i jego mieszkańców.
Prowadzi terapie indywidualne, grupy psychoterapeutyczne, warsztaty rozwojowe dla twórców. Jest członkiem zespołu terapeutyczno-badawczego Fundacji „A kogo?” w Klinice „Budzik”.

Szczegóły

Data:
23 lipca 2023
Godzina:
18:00 - 19:00
Koszt:
Bezpłatnie
Kategoria Wydarzenie:
Wydarzenie Tagi:
, , ,
Witryna internetowa:
www.mdkmlawa.com

Organizator

Miejski Dom Kultury w Mławie

Miejsce wydarzenia

Park Miejski w Mławie
ul. Żeromskiego
Mława, mazowieckie 06-500
+ Google Map

Oferta zajęciowa

Z nami rozwiniesz swoje zainteresowania i odnajdziesz nowe hobby. Zainwestuj w swój rozwój. Bądź w bliskiej relacji ze sztuką. Czas by obudzić uśpionego artystę.

06-500 Mława
ul. Stary Rynek 13
sekretariat@mdkmlawa.com