Ładowanie Wydarzenia
  • To wydarzenie minęło.

Jarmark Bożonarodzeniowy i Mławskie Kolędowanie

16 grudnia 2023 🕐 10:00 - 17 grudnia 2023 🕐 18:00

Coraz bardziej czuć świąteczny klimat. Sklepowe witryny zapełniają się okolicznościowymi dekoracjami, a już niebawem korzenny zapach pierników będzie kusił smakoszy tego przysmaku. Cynamon, goździki, piękne rękodzieło i regionalne smakołyki mogą pojawić się również w Mławie, a to za sprawą organizowanego 16 i 17 grudnia Jarmarku Bożonarodzeniowego na Starym Rynku.

Przed świętami warto odpocząć od codziennej gonitwy po sklepach oraz pracy w kuchni. Zapraszamy na wydarzenie, które może przynieść dużo radości zarówno najmłodszym, jak i dorosłym. Lokalizacja jarmarku: południowa pierzeja Starego Rynku.

Jarmark Bożonarodzeniowy to również świetna okazja, dla wszystkich osób, które chciałyby skorzystać z możliwości sprzedaży swoich produktów na tego typu imprezach. Poszukiwania wystawców trwają. Zgłoszenia będą przyjmowane do 14 grudnia.

Chętnie będziemy gościć u siebie twórców różnego rodzaju rękodzieła: od biżuterii, makramy, zabawek z drewna, przytulanek z włóczki, wyrobów ceramicznych, dziecięcych ubranek, ciepłych swetrów i kapci z motywami ludowymi, po ozdoby i dekoracje bożonarodzeniowe, których próżno szukać w dużych sieciach handlowych. Na jarmarku nie powinno zabraknąć również pysznych pierników, grzanego wina, domowych nalewek, wędlin, miodów oraz słodkich wypieków przygotowywanych według domowych receptur. Mieszkańcy Mławy już czekają na aromatyczne przyprawy, słodkie konfitury oraz pieczywo, które będzie pysznym dodatkiem do świątecznych sałatek. W tym roku tylko takie i inne oferty mają szansę pojawić się na jarmarku.

Do udziału w jarmarku zachęcamy wystawców z całej Polski od morza do Tatr, a nawet spoza granic naszego kraju. Szczegółowe informacje dla wystawców w Regulaminie znajdującym się pod linkiem https://mdkmlawa.com/aktualnosci/2023/11/jarmark-bozonarodzeniowy-w-mlawie-16-i-17-grudnia/

Organizatorem Jarmarku Bożonarodzeniowego w Mławie jest Miejski Dom Kultury w Mławie.
Cennik opłat w formularzu zgłoszeniowym.
Zgłoszenia przyjmuje Pani Dominika Lipińska, tel. 23 654 35 85, sekretariat@mdkmlawa.com
*O zakwalifikowaniu się na Jarmark decyduje organizator.

Mławskie Kolędowanie odbędzie się 16 grudnia o godz. 17.00 w sali kina Kosmos

Wystąpią:

Dziecięce i młodzieżowe zespoły wokalne Miejskiego Domu Kultury w Mławie
Mławska Orkiestra Dęta
Zespół Artystyczny Seniorów CANTARE

WSTĘP WOLNY

Szczegóły

Początek:
16 grudnia 2023 🕐 10:00
Koniec:
17 grudnia 2023 🕐 18:00
Kategoria Wydarzenie:
Wydarzenie Tagi:

Organizator

Miejski Dom Kultury w Mławie

Miejsce wydarzenia

Stary Rynek
Mława, mazowieckie 06-500 + Google Map
Telefon:
236543585
Zobacz witrynę: Miejsce wydarzenia

Oferta zajęciowa

Z nami rozwiniesz swoje zainteresowania i odnajdziesz nowe hobby. Zainwestuj w swój rozwój. Bądź w bliskiej relacji ze sztuką. Czas by obudzić uśpionego artystę.

06-500 Mława
ul. Stary Rynek 13
sekretariat@mdkmlawa.com