czwartek, 31 stycznia 2019 10:30

INAUGURACJA NOWEGO SEZONU TEATRALNEGO

Napisane przez Hanna Matecka-Wieczorek
Oceń ten artykuł
(0 głosów)
Po dłuższej przerwie aktorzy Teatru Mazowieckiego powracają do Mławy! Na początku marca w Miejskim Domu Kultury wystawiona zostanie sztuka autorstwa Anny Burzyńskiej w reżyserii Adama Sajnuka pt. „Akompaniator” ze wspaniałą i zaskakującą scenografią Wojciecha Stefaniaka.

Historia divy operowej (Edyta Olszówka) i zakochanego w niej akompaniatora - pianisty (Piotr Polk) to opowieść o miłosnej obsesji, która wraz z rozwojem akcji przeobraża się - z początkowej lekkiej opowiastki obyczajowej - w niemalże thriller psychologiczny. Tytułowy bohater po wielu latach wspólnej pracy z kapryśną artystką postanawia jej wreszcie wyznać miłość. I to jest początek scenicznego studium szaleństwa, do jakiego może doprowadzić życie w ułudzie żywiące się jedynie wyobraźnią.
Źródło: Kujawsko-Pomorski Impresaryjny Teatr Muzyczny w Toruniu

O tym, jak potoczy się i skończy cała ta historia dowiemy się 11 marca 2019 r. Wszystkich wielbicieli teatru zapraszamy o godz. 19.00 do sali kina MDK.
Bilety można kupić wyłącznie w kasie MDK. Cena wejściówki 50 zł.
Bardzo prosimy o punktualne przybycie - ze względu na rangę aktorów nie możemy przerywać spektaklu wpuszczaniem osób, które zjawią się po czasie.

Zapraszamy!
Czytany 462 razy

Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem