|||
|||
W przyszłym miesiącu, 28 lutego 2019 r. w Otoczni Starej organizujemy bal dla członków lokalnych klubów seniora oraz osób niezrzeszonych. Jednym z warunków wzięcia udziału w imprezie jest wystąpienie w niespotykanym, karnawałowym stroju. Zachęcamy do wspólnej zabawy i szukania inspiracji w latach 60., 70., 80. XX wieku, kultowych bohaterach i gwiazdach estrady. Będzie tanecznie i smacznie. Tłusty Czwartek zobowiązuje.

Karnawał to jeden z najradośniejszych okresów w roku, więc warto skorzystać z jego dobrodziejstw. Taneczne zabawy to forma rozrywki szczególnie doceniana przez seniorów w Mławie, a miejskie bale tylko sprzyjają zacieśnianiu znajomości. Ten bal będzie zatem doskonałą okazją nie tylko do znalezienia partnera do tańca! Nasza impreza rozpocznie się o godz. 18.00 i potrwa do godziny 1.00 dnia następnego. Dla uczestników wystąpi zespół DUO, który z pewnością jest doskonale znany stałym bywalcom sobotnich potańcówek w Parku Miejskim. Na parkiecie będzie królować muzyka dyskotekowa i gorące rytmy prosto z Rio de Janerio.

Bilety na wydarzenie można kupić każdego dnia w kasie kina Kosmos. Liczba miejsc ograniczona. Zapisy do 20 lutego 2019 r.

Cena biletu:  80zł/os
                    lub 85zł/os (w tę cenę wliczony jest transport)

Osoby, które skorzystają z transportu będą mogły przyjechać na miejsce balu oraz z niego powrócić wynajętym przez Miejski Dom Kultury autokarem. Autobus będzie czekał na uczestników o godz. 17.30 przy przystanku Mławskiej Komunikacji Miejskiej na ulicy Stary Rynek – przy kościele św. Trójcy. Powrót z balu planowany jest o godz. 1.00.
UWAGA! Autobus nie zatrzymuje się na innych przystankach MKM.