• 1
środa, 02 września 2020 14:42

NASI KOLEKCJONERZY. Nowy cykl filmów o Twoich pasjach realizowany przez MDK w Mławie

Napisała
Oceń ten artykuł
(3 głosów)
Każda kolekcja skrywa w sobie tajemnice, a każda historia danego zbioru jest wyjątkowa również przez fakt, że tworzy ją konkretna osoba. Z myślą o nietuzinkowych ludziach i ich niezwykłych zainteresowaniach rozpoczynamy pracę nad filmami, w których zaprezentujemy przedmioty, niezwykłe dokonania i hobby mieszkańców Mławy. Jeżeli chcesz spotkać się z naszym zespołem realizatorskim, stać się bohaterem kolejnego odcinka lub tylko zaprezentować swój zbiór i przygotować do niego autorski komentarz, zapraszamy Cię do współpracy. Już w pierwszym materiale zobaczysz, jak może wyglądać film zmontowany przez naszą ekipę.
W pokazowym filmie zobaczycie zbiór kolekcjonera, który pozostał anonimowy, ale zechciał podzielić się z naszymi widzami zbieranymi od lat kartami pocztowymi. W tej ciekawej realizacji zobaczycie nie tylko omawiane artefakty, ale również piękne plenerowe ujęcia, które dopełniają całości kadru. Wysłuchajcie opowieści do końca i pomyślcie, jak miałby wyglądać film o Was. Jesteśmy otwarci na pomysły i ciekawi Waszych opinii. Wasze filmy mogą mieć charakter wspomnieniowy, ale również edukacyjny, jak ten przygotowany przez nas.

Osoby zainteresowane przygotowaniem filmu mogą się z nami kontaktować e-mailowo, pisząc na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub telefonicznie 23 654 35 85.

Realizowane przez nas filmy będziemy udostępniać na stronie Miejskiego Domu Kultury w Mławie oraz w mediach społecznościowych.

Premiera filmu 2 września 2020 r. na facebookowym profilu Miejskiego Domu Kultury w Mławie https://www.facebook.com/mdkmlawa
Czytany 252 razy

Media

Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem