• 1
wtorek, 21 lipca 2020 12:28

Wakacyjne zajęcia dla dzieci w MDK

Napisane przez Ewa Koźlakiewicz
Oceń ten artykuł
(0 głosów)
W związku ze znoszeniem obostrzeń związanych z pandemią wirusa SARS-CoV-2, postanowiliśmy zorganizować w Miejskim Domu Kultury stacjonarne warsztaty plastyczne dla dzieci i młodzieży. Warsztaty przeznaczone są dla dzieci od lat siedmiu.
Zajęcia odbędą się w dwóch terminach: 3-7 sierpnia (poniedziałek, środa, piątek) oraz 10-14 sierpnia (poniedziałek, środa, piątek) w dwóch grupach, w godzinach: 10:00-11:15 oraz 12:00-13:15. Zajęcia odbywać się będą w niewielkich grupach z zachowaniem dystansu społecznego oraz wszelkich środków ostrożności.
Ze względu na specyficzne warunki, liczba miejsc jest ograniczona i decyduje kolejność zgłoszeń.
Podczas zajęć obowiązywać będzie nakaz noszenia maseczki.
Dzieci z podwyższoną temperaturą nie będą mogły uczestniczyć w zajęciach.

Zapisy od 22 lipca do końca miesiąca lub do wyczerpania miejsc pod numerem tel. 23 654 35 85 lub osobiście w recepcji MDK.

Przypominamy, że pomimo okresu wakacyjnego w tym roku otwarte pozostaje kino. Od środy do niedzieli zapraszamy najmłodszych na bajkę o godzinie 15.00, a o godzinie 18.00 proponujemy filmy dla młodzieży i dorosłych.
Zachęcamy również do udziału w zajęciach online przygotowanych przez naszych instruktorów oraz śledzenia naszej aktywności w internecie.
Czytany 243 razy

Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem