plakat konkurs

KONKURS NA NAJPIĘKNIEJSZĄ OZDOBĘ WIELKANOCNĄ 2024
pod patronatem Burmistrza Miasta Mława

Z przyjemnością po raz kolejny ogłaszamy Konkurs na Najpiękniejszą Ozdobę Wielkanocną pod patronatem Burmistrza Miasta Mława. Konkurs odbywa się bez ograniczeń wiekowych, do udziału zapraszamy dzieci, młodzież jak i dorosłych! Dorośli! nie róbcie pracy za dziecko, sami zgłoście do nas swoje prace :)!

Przypominamy, że WŁASNORĘCZNIE wykonane prace powinny zawierać JAK NAJMNIEJ ELEMENTÓW GOTOWYCH! 1 osoba może zgłosić tylko 1 pracę. Pamiętajmy o załączeniu do pracy etykiety z danymi autora: IMIĘ, NAZWISKO, WIEK oraz NR TELEFONU!

W tym roku prace z terenu całego powiatu mławskiego, zgodne z założeniami regulaminu, można zgłaszać w nieprzekraczalnym terminie do 6 marca 2024 r. Wszystkie z nadesłanych prac postaramy się, jak w latach ubiegłych, wyeksponować w witrynie oraz holu (foyer) Miejskiego Domy Kultury w okresie świątecznym (Wielkanoc).

Laureaci najciekawszych prac z każdej kategorii wiekowej otrzymają  dyplomy oraz nagrody rzeczowe. O terminie wręczenia nagród laureatów poinformujemy drogą telefoniczną. Zdjęcia prac i listę zwycięzców opublikujemy ponadto na naszej stronie internetowej oraz facebookowym funpage`u.

Przypominamy także, iż wzorem lat ubiegłych WSZYSTKIE PRACE można będzie odebrać po zakończeniu ekspozycji, w terminie od 15 do 26 kwietnia z holu Miejskiego Domu Kultury w Mławie.

Bardzo prosimy o zapoznanie się z REGULAMINEM Konkursu!

Załączniki

Plik Wielkość pliku Pobrania
REGULAMIN WIELKANOC 17 KB 306
KARTA WIELKANOC 14 KB 364