plakat

Zakochani kinomani, chcecie, aby serce z wrażenia zabiło Wam jeszcze mocniej? To może się zdarzyć, jeżeli spędzicie walentynkowy wieczór w kinie Kosmos. W dniu 14 lutego mamy dla Was trzy wyjątkowe seanse filmowe. Wyświetlanie zaczynamy już od godz. 16.30. Jesteście ciekawi naszych propozycji? Czytajcie dalej.

W dzień zakochanych zapraszamy Was na dwie polskie komedie romantyczne z gwiazdorską obsadą oraz sfilmowaną i uwspółcześnioną wersję sztuki ROMEO I JULIA prosto z National Theatre w Londynie!

Bilety na każdą produkcję w cenie 20 lub 18 zł (ze zniżką). Koszt karnetu upoważniającego do wstępu na trzy seanse to 50 zł/os.

Zobacz tytuły, które znajdą się w lutowym repertuarze.

14 lutego 2024 r. kino Kosmos

  • godz. 16.30 MIŁOŚĆ NA PIERWSZĄ STRONĘ

  • godz. 18.45 SZCZĘŚCIA CHODZĄ PARAMI

  • godz. 21.00 ROMEO i JULIA – retransmisja z National Theatre w Londynie

Bilety w sprzedaży od 25 stycznia 2024 r.

 

Poznaj historię bohaterów. Sprawdź szczegóły.

MIŁOŚĆ NA PIERWSZĄ STRONĘ

To historia Niny (Olga Bołądź) – współczesnego kopciuszka i Roberta (Piotr Stramowski) – syna pary prezydenckiej. Ona jest w trakcie życiowej przemiany i przebojowo stawia pierwsze kroki w zawodzie paparazzi. On też chce żyć na własnych zasadach i uwolnić się od blasku fleszy, co może okazać się trudniejsze, niż przypuszcza. Między bohaterami zaiskrzy jedynie ulotna „miłość na pierwszą stronę”, czy wielkie uczucie na całe życie? Zobacz, by poznać odpowiedź na to pytanie.

Obsada: Olga Bołądź, Piotr Stramowski, Magdalena Schejbal, Rafał Zawierucha, Magdalena Koleśnik, Mateusz Damięcki, Ewa Telega, Marek Włodarczyk, Tomasz Oświeciński

Czas trwania 1godz. 56 min.
Opis: FILMWEB

SZCZĘŚCIA CHODZĄ PARAMI

Malwina (Weronika Książkiewicz), przebojowa projektantka samochodów, zakochuje się w Brunonie (Michał Żurawski), wziętym terapeucie par. Choć potrafi on uratować każdy związek, to jego własne historie miłosne tworzą serię spektakularnych katastrof. Przystojny i zabawny, mógłby być mężczyzną marzeń, gdyby nie to, że na kobiety działa jak czarny kot. Sprowadza na swoje wybranki pecha, który z hukiem kończy najbardziej płomienny romans. Nieświadoma ryzyka Malwina, ulega jego czarowi od pierwszego wejrzenia. Mimo że w jej życiu rozpoczyna się seria niefortunnych zdarzeń, Bruno nie zamierza się tym razem poddać. Aby uratować miłość swojego życia, musi znaleźć przyczynę swoich sercowych porażek. Nie uda mu się to jednak bez odrobiny szczęścia.

Obsada: Weronika Książkiewicz, Michał Żurawski, Jacek Beler, Przemysław Bluszcz, Krzysztof Czeczot, Aleksandra Domańska, Anna Gigiel, Jacek Grygorowicz, Klaudia Halejcio, Robert Kampa,Tomasz Karolak, Antoni Królikowski, Maria Pakulnis, Magdalena Waligórska, Elżbieta Zającówna

Czas trwania: 1 godz. 48 min.
Opis: FILMWEB

ROMEO I JULIA

W tej odważnej produkcji istotną rolę pełni przestrzeń (scena i kulisy) National Theatre. To tu właśnie bohaterowie błądzą pośród snów, kierowani pożądaniem i przeznaczeniem. Nadaje to romantycznej tragedii Szekspira zupełnie nowego, oryginalnego wydźwięku,

W tytułową parę kochanków wcielają się Jessie Buckley (Czarnobyl, Może pora z tym skończyć, Córka) oraz Josh O’Connor (The Crown, Piękny kraj). W gwiazdorskiej obsadzie znaleźli się ponadto Tamsin Greig, Fisayo Akinade, Adrian Lester, Lucian Msamati oraz Deborah Findlay.

Czas trwania: 1 godz. 38 min.
Opis: Liveincinema

Bilety w sprzedaży od 25 stycznia 2024 r.