Drodzy widzowie, sprzątamy, sprzątamy i końca nie widać. Coraz częściej spotykamy się z takim widokiem po zakończonym seansie filmowym. (odniesienie do zdjęć znajdujących się w poście). Ten obraz potrafi zapaść w pamięć, a wolelibyśmy, aby poszedł w zapomnienie.

W związku z powtarzającymi się sytuacjami prosimy Was, abyście pamiętali o wyrzuceniu pustych opakowań do koszów, które ustawione są przy drzwiach wejściowych do sali kinowej. Nie porzucajcie butelek, kartoników po popcornie czy papierków po batonach przy fotelach i schodach. Wygląda to mało estetycznie, a może być też nieprzyjemne dla Waszych sąsiadów, którzy chcą obejrzeć film w komfortowych warunkach.

Porozrzucany popcorn to już klasyka gatunku, z którą walczymy od lat. Takie sytuacje się zdarzają i nawet jesteśmy w stanie je zrozumieć, gdy dziecko potknie się, bo jest zaaferowane czymś innym. Odnosimy jednak wrażenie, że albo tych mających problemy z chodzeniem jest coraz więcej albo nastąpiły zmiany w kulturze spożywania, o których jeszcze nic nie wiemy.

Choć kino to nie restauracja, w nim również obowiązuje etykieta. Prosimy, aby jej przestrzegać. To sprawi, że będziecie chętniej przychodzić do nowego obiektu, a my pracować efektywniej w krótkim czasie.

Od przyszłego miesiąca wprowadzamy zmiany do repertuaru kinowego. Seanse będą odbywać się o godz. 14.00, 17.00 i 19.45. Dłuższe przerwy między seansami to konieczność, którą mamy nadzieję, że przyjmiecie z zrozumieniem. Jeśli mamy sprzątać ten bałagan, to potrzebujemy więcej czasu.