! KONIEC ZAPISÓW !
Wystarczyły 3,5 godziny, aby nasze listy na zajęcia w ferie zimowe zostały zapełnione. Dziękujemy za tak duże zainteresowanie ofertą.
W tej chwili nie prowadzimy również zapisów na listy rezerwowe. Limity zostały wyczerpane.

Ferie z Miejskim Domem Kultury. Zapisy na zajęcia od 23 stycznia!

Zima znów wraca. Za oknem coraz więcej śniegu, więc pomysłów na zimowy wypoczynek dla najmłodszych też nie powinno nam zabraknąć. Jednak, co zrobić, gdy aura nie będzie sprzyjać zabawom na świeżym powietrzu. Zapraszamy do domu kultury. W tym roku przez dwa feryjne tygodnie  – w poniedziałki, środy i piątki poprowadzimy zajęcia artystyczne dla Waszych dzieci.

Ferie w województwie mazowieckim zaczynamy 13 lutego. Zostały zatem ponad trzy tygodnie, aby coś zaplanować – jest zatem czas na analizę i zweryfikowanie propozycji. Burza mózgów wciąż trwa, powstał już zarys warsztatów, pojawiły się pierwsze koncepcje, dlatego otwieramy zapisy.

Zgłoszenia będziemy przyjmować od 23 stycznia 2023 r. od poniedziałku do piątku w godz. 8.00-16.00. Zazwyczaj listy mamy już zapełnione po kilku dniach, zatem warto nie odkładać zapisów na ostatnią chwilę.

Można zapisać dziecko w siedzibie instytucji lub telefonicznie, dzwoniąc pod numer 23 654 35 85.

Zajęcia dla dzieci będą nieodpłatne. Każde dziecko w wieku 7-13 lat może uczestniczyć w jednym turnusie – I tydzień (13,15,17 lutego br.) lub II turnus (20,22,24 lutego br.). Limit uczestników przewidzianych na jeden turnus – 25 osób.

I turnus (13,15,17 lutego 2023 r. ) godz. 11.00-14.00
zajęcia plastyczne – instruktorka Hanna Matecka-Wieczorek
zajęcia muzyczne – instruktor Oskar Szmidt
W programie: zajęcia DIY, zabawy, animacje, teatrzyk

II turnus (20,22,24 lutego 2023 r.) godz. 11.00-14.00
zajęcia plastyczne – instruktorka Hanna Matecka-Wieczorek
zajęcia taneczne – instruktorka Ewa Koźlakiewicz
W programie: zajęcia DIY, taneczne, zabawy, animacje, teatrzyk

Zapraszamy do odwiedzania domu kultury i skorzystania z oferty. Informacje o zapisach możecie również znaleźć na Facebooku i Instagramie. Zacznij nas obserwować. Będzie nam miło.

Instagram https://www.instagram.com/mdk_mlawa/
Facebook https://www.facebook.com/mdkmlawa