Scrabble
Już w pierwszym tygodniu kwietnia odbędzie się rankingowy turniej Scrabble. Rozgrywki potrwają przez dwa dni. Zapisy na turniej już się rozpoczęły, a formularz zgłoszeniowy jest dostępny na stronie http://www.pfs.org.pl/turniej.php?id=1223#inf . Nie warto czekać do ostatniej chwili. Do tej pory zapisały się trzydzieści cztery osoby, a przewidziany limit to 70. W Mławie pojawią się gracze z całej Polski – od Białegostoku po Wrocław. Na liście jest dwóch mławian i jedna mławianka. Wszyscy startują jako debiutanci.
W turnieju mogą wziąć udział dorośli, ale również młodzież. Pierwsze rozgrywki rozpoczną się już 2 kwietnia o godz. 11.00. Wydarzenie odbędzie się w sali na I piętrze Miejskiego Domu Kultury w Mławie. Uczestnicy turnieju zawalczą o Puchar Dyrektora MDK w Mławie. W sobotę zostanie rozegranych osiem rund, a w niedzielę sześć. Sędziować będzie Miłosz Wrzałek. Szczegółowy harmonogram wydarzenia poniżej.
Sobota, 2 kwietnia 2022 r.
10:30 — zapisy uczestników / potwierdzanie obecności
11:00 — rozpoczęcie turnieju
15:00-16:00 — przerwa obiadowa
ok. 20:00 — zakończenie gier
Niedziela, 3 kwietnia 2022 r.
9:30 — rozpoczęcie drugiego dnia rozgrywek
ok. 15:30 — rozdanie nagród i zakończenie turnieju
Wszystkich zainteresowanych wzięciem udziału w turnieju zachęcamy do zapoznania się z informacjami dostępnymi pod linkiem http://www.pfs.org.pl/turniej.php?id=1223#inf