Mój przyjacielu

Już 18 października 2021 r. o godz. 18.00 z inicjatywy mławianina Dariusza Marcinkiewicza – wieloletniego współpracownika i gitarzysty śp. Krzysztofa Krawczyka odbędzie się koncert poświęcony pamięci tego zmarłego artysty. Podczas występu usłyszymy największe przeboje z dyskografii twórcy, wysłuchamy ciekawych anegdot oraz zobaczymy fotografie relacjonujące najpiękniejsze momenty pracy Dariusza Marcinkiewicza z Krzysztofem Krawczykiem. Oprócz mławianina na scenie MDK wystąpią wspaniali wokaliści i instrumentaliści z Big Band Błonie.

Przed nami wieczór pełen emocji i wzruszeń. Każdy, kto zna lub chciałby poznać twórczość Krzysztofa Krawczyka, powinien uczestniczyć w tym wydarzeniu. Obecność członka zespołu Dariusza Marcinkiewicza to wartość dodana tego koncertu, która uczyni go jeszcze bardziej niezwykłym.

Poza tym w grupie muzyków znajdziemy cenionych i świetnych wykonawców. Wokalnie zachwycą nas Patrycja Smoter oraz Waldemar Wiśniewski znany szerszej publiczności z programu The Voice Senior. Na akordeonie i fortepianie zagra Jacek Potol, na perkusji Marcin Orzechowski, na gitarze basowej Piotr Rzempoluch, a na elektrycznej Dariusz Marcinkiewicz. O jakość tego koncertu zadba dźwiękowiec i akustyk – Piotr Michalski.

Koncert jest biletowany. Wejściówki na wydarzenie można kupić online na stronie www.mdkmlawa.com/kino oraz w kasie kina MDK.

Cena biletu 10 zł.