Przegląd zespołów ROCKOWANIA

Przed nami wydarzenie dla fanów mocnych brzmień. ROCKOWANIA powracają!

Miniony rok nie był najszczęśliwszy dla wielbicieli naszego festiwalu. Zapewne są wśród nich tacy, którzy przez czas pandemii zaszyli się w studio lub sali prób, by tworzyć kolejne rockowe kawałki. Teraz jest szansa na wyjście z cienia i zaprezentowanie ich szerszej publiczności. Ogłaszamy konkurs dla amatorskich zespołów rockowych, które swój debiut płytowy mają jeszcze przed sobą.

Przypominamy, że ROCKOWANIA to festiwal z wieloletnią tradycją, a tegoroczna edycja będzie osiemnastą w historii. Jako jurorzy brali w nim udział znani i cenieni muzycy polskiej sceny rockowej m.in. Robert Brylewski, Marek Piekarczyk czy Krzysztof Jaryczewski (Jary OZ). W ubiegłym roku na koncercie finałowym gwiazdą wieczoru była grupa Another Pink Floyd. Występ muzyków przeszedł do historii festiwalu jako jeden z najlepszych. Co zatem może wydarzyć się w tym roku?

O tym będziemy informować wkrótce, ponieważ nasza festiwalowa machina jest już nie do zatrzymania. Zapewniamy, że nie będziecie rozczarowani. Finałowy koncert będzie petardą, a zagwarantuje nam to obecność jednego z najlepszych muzyków rockowych ostatniej dekady. Na razie nie ujawniamy jego tożsamości, ale nic nie stoi na przeszkodzie, abyście podzielili się z nami swoimi przypuszczeniami w komentarzach na naszych facebookowym fanpage’u. Jesteśmy ciekawi, czy zgadniecie.

W Przeglądzie Zespołów Muzycznych w ramach XVIII Ogólnopolskiego Festiwalu Muzyki Młodzieżowej ROCKOWANIA mogą wziąć udział zespoły grające muzykę z pogranicza rocka, bluesa, heavy metalu, reggae, hard rocka, punk – a to tylko niektóre ze stylów muzycznych, które chcemy usłyszeć podczas tegorocznego przeglądu. Jesteśmy otwarci na alternatywne brzmienia i nietuzinkową muzę. Na tej imprezie liczy się autentyzm i spontaniczność, dlatego tu nie gramy coverów, ale tylko i wyłącznie własne kompozycje.

Zainteresowane udziałem w przeglądzie zespoły zachęcamy do zapoznania się z regulaminem. Warunkiem przyjęcia zgłoszenia jest przesłanie uzupełnionej karty zgłoszenia, podpisanej zgody na przetwarzanie danych osobowych oraz nagrań w formie pliku MP3 na adres d.skowronski@mdkmlawa.com. Zgłoszenia przyjmujemy do 8 listopada 2021 r. Ogłoszenie zespołów zakwalifikowanych do Przeglądu zostanie zamieszczone 10 listopada 2021 r. na stronie www.mdkmlawa.com

Przegląd Zespołów Muzycznych odbędzie się 27 listopada br.

UWAGA! Zgoda na przetwarzanie danych osobowych powinna być podpisana przez każdego muzyka biorącego udział w Przeglądzie.

Regulamin i karta zgłoszenia w załączniku.

 

Załączniki

Plik Wielkość pliku Pobrania
Rockowania 2021 - regulamin 106 KB 734
Rockowania_2021__karta_zgloszenia 85 KB 345