Plakat Dzień Matki
Miejski Dom Kultury w Mławie na święto wszystkich Mam zorganizował muzyczną niespodziankę
W środę 26 maja br. o godz. 18.00 można będzie obejrzeć koncert przygotowany przez uczestniczki zajęć wokalnych MDK prowadzonych przez instruktor Bogumiłę Nasierowską. Nagranie będzie dostępne na kanale YouTube instytucji i jej facebookowym fan page’u.
Prace nad koncertem rozpoczęły się już dwa miesiące temu. Dziewczęta nagrywały utwory w studiu nagrań Miejskiego Domu Kultury, natomiast repertuar opracowywały z prowadzącą na zajęciach online. W czasie trwającego ponad pół godziny nagrania, będzie można usłyszeć kompozycje ze znanych filmów animowanych, ale przede wszystkich najpiękniejsze piosenki o bohaterkach tego dnia – „Jesteś mamo skarbem mym”, „A ja wolę moją mamę” czy „Uściskam mamę”. Jak co roku, choć to Dzień Matki, nie zapominamy również o Ojcach, którzy nie obchodzą tak uroczyście swojego święta. Muzyczny prezent pojawi się również dla wszystkich Tatusiów.
Wystąpią: Zofia Prześlakiewicz, Amelia Krupa, Anastazja Rzeplińska, Kinga Józefowicz, Julia Kania, Nikola Betlińska, Aleksandra Tucholska.