Plakat

Już wkrótce będziemy celebrować najbardziej wyczekiwane przez dzieci święto w roku. Dzień Dziecka to doskonała okazja do odwiedzenia Kina Kosmos, które wraca do regularnego wyświetlania filmów już 21 maja, ale również wzięcia udziału w pierwszym w Mławie festiwalu Food Truck. Tegoroczne świętowanie rozpoczniemy już w ostatni majowy weekend.

Od piątku 28 maja 2021 r. najmłodsi mieszkańcy Mławy i ich bliscy będą mogli skorzystać z szerokiej oferty gastronomicznej zaproponowanej przez Sowa Events. Wielka uczta uliczna odbędzie się w Parku Miejskim i trwać aż do 30 maja do godz. 20.00. Będzie można skosztować dań kuchni z całego świata oraz skorzystać z dodatkowych atrakcji. Na placu nieopodal busów wyznaczona zostanie strefa ze stolikami, gdzie bez przeszkód będzie można konsumować zakupione pyszności oraz strefa dla juniora z dmuchańcami i zabawkami. Więcej o ofercie na Facebooku https://www.facebook.com/events/112777564214330?active_tab=about

Plansza Food Truck Mława

Drugą propozycją na te dni będzie udział w seansach filmowych. Po długim okresie absencji kinowych nowości ponownie możemy cieszyć się oglądaniem produkcji na dużym ekranie i pracownicy MDK-u zamierzają zachęcić do tego szczególnie najmłodszych mieszkańców Mławy. W dniach 29-30 maja 2021 r. w mławskim kinie zostaną wyświetlone dwa filmy –animacja pt. „Co w duszy gra” oraz familijna produkcja „Szczęściara”. Seanse są zaplanowane na godz. 12.00 i 15.00. Ponadto w Dzień Dziecka, 1 czerwca pojawi się również dodatkowa atrakcja dla młodych widzów. W godz. 12.00-17.00 przed budynkiem MDK-u udostępniona zostanie fotobudka, a na projekcje filmowe zaproszą małych kinomanów megamaskotki.

Tegoroczne obchody Dnia Dziecka organizowane są pod patronatem Burmistrza Miasta Mława i ze wsparciem organizacyjnym Miejskiego Domu Kultury w Mławie.

Wszystkie wydarzenia zaplanowane na te dni będą odbywać się z zachowaniem reżimu sanitarnego i zgodnie z zaleceniami zapisanymi w Rozporządzeniu Rady Ministrów z 6 maja 2021 w sprawie ustanowienia określonych ograniczeń, nakazów i zakazów w związku z wystąpieniem stanu epidemii.