||||
||||
W tym roku, podobnie jak w latach ubiegłych stawiamy na międzypsią i międzyludzką integrację. Wszystkich właścicieli czworonogów wraz ze swoimi pupilami zapraszamy do parku miejskiego.

W najbliższą sobotę (31 sierpnia) po raz kolejny porozmawiamy o profilaktyce, przypomnimy jak ważne jest czipowanie psów, dowiemy się kilku ciekawostek o pielęgnacji czworonogów i zaprezentujemy psie piękności — te małe i te duże, które zostaną zgłoszone do udziału w pokazie. Poza tym dzieci będą mogły wziąć udział w konkursie z nagrodami i nieco lepiej poznać psie nawyki i wybryki. To będzie emocjonujące popołudnie.

Naszą doroczną imprezę w tym roku rozpoczynamy o godz. 13.00. O tej porze powinni się pojawić mieszkańcy, którzy chcą zaprezentować swojego psa w pokazie i zawalczyć o atrakcyjne nagrody. Regulamin i karta zgłoszenia dostępne poniżej.
Rejestracja będzie się odbywać 31 sierpnia br., w godz. 13.00-14.00, w parku miejskim nieopodal estrady. Jest to czas na zapisy. UWAGA! Rejestracji czworonoga może dokonać osoba dorosła lub powyżej 16 roku życia.

Otwarcie Pikniku z czworonogiem odbędzie się o godz. 14.00.

Przypominamy, że głównych warunkiem udziału psa w pokazie jest okazanie książeczki weterynaryjnej z aktualnym wpisem szczepienia przeciwko wściekliźnie. W pokazie mogą wziąć udział psy z terenu Mławy, dorosłe i szczenięta, różnych ras oraz mieszańce. Warto wnikliwie przeczytać regulamin.

Pokaz psów stanowi główny punkt naszej imprezy, ale od godz. 14.00 będzie można również zaczipować psa, dowiedzieć się o adopcji psów ze schroniska w Napierkach i otrzymać materiały informacyjne.

W tym roku psy startują w następujących kategoriach:
Szczenięta I, II, III miejsce
Psy dorosłe I,II,III miejsce
Kategorie open:
Najpiękniejsza suczka pokazu,
Najpiękniejszy pies pokazu,
Najbardziej utalentowany pies,
Najbardziej medialna para,
Nagroda publiczności.

Do wygrania atrakcyjne nagrody – vouchery i gadżety.

Organizatorzy: Urząd Miasta Mława i Miejski Dom Kultury
Partnerzy i sponsorzy akcji: Salon Pielęgnacji Psów i Kotów WYCZESANA PSINA, Gabinet i Przychodnia Weterynaryjna M-WET w Mławie

REGULAMIN_pokazu_psow_2019.docx
Karta_zgloszeniowa_2019.docx