|||
|||
Już 3 listopada w Miejskim Domu Kultury odbędzie się Ogólnopolski Festiwal Muzyki Młodzieżowej ROCKOWANIA, na którym zobaczymy zespoły grające muzykę z pogranicza rocka, heavy metalu czy punk rocka. Impreza rozpocznie się o godz. 12.00 i potrwa do godz. 22.00. Lista zakwalifikowanych zespołów i harmonogram wydarzenia dostępne poniżej.

Rockowania to festiwal bez ograniczeń wiekowych i stylistycznych. Na tej imprezie liczy się autentyzm i spontaniczność, tu nie gramy coverów, ale tylko i wyłącznie własne kompozycje. Główną częścią Festiwalu jest PRZEGLĄD amatorskich zespołów grających szeroko pojętą muzykę rockową. Pierwszy etap szesnastej edycji, czyli wybór zespołów, dobiegł końca. W najbliższą sobotę można będzie usłyszeć mocne grunge’owe brzmienia oraz teksty bez cenzury. Poznajcie zespoły zakwalifikowane do konkursu.

Lista zakwalifikowanych zespołów Rockowania 2018
1. Portfinger
2. Suczysty
3. Łaski Bez
4. Release
5. Wataha
6. Insidious
7. Hot Streak
8. Dispelled Reality
9. K.A.C.
10. 6Bm
11. Pod Kontrolą

Numer, przy którym pojawia się nazwa zespołu nie jest równoznaczny z jego oceną, ani nie wskazuje na kolejność występowania w dniu 3 listopada. O kolejności występowania uczestnicy Przeglądu zostaną powiadomieni e-mailowo.

PROGRAM
godz. 12.00 Przesłuchania zespołów biorących udział w Przeglądzie
ok. godz.15.00 Przerwa
od godz. 15.30 Przesłuchania zespołów biorących udział w Przeglądzie
godz. 17.00 Obrady jury
ok. godz. 18.00 Ogłoszenie werdyktu i wręczenie nagród
godz. 18.00 Przerwa
godz. 20.00 Koncert zespołu CHEMIA

Skład jury:

Łukasz 'Luke’ Drapała – wokalista zespołu CHEMIA
Adam Ejnik – dziennikarz Radia 7
Wojtek Balczun – muzyk zespołu CHEMIA