|||
|||
Bariera językowa może sprawiać wiele kłopotów z komunikacją, dlatego warto inwestować w naukę języków już od wczesnych lat. Jeżeli dziecko ma problemy z czytaniem i rozumieniem tekstu, słuchaniem, mówieniem, a również pisaniem w obcym języku, jedynym wyjściem wydają się być korepetycje. Każdy rodzic wie, że nie zawsze udział w zajęciach pozaszkolnych skutkuje poprawą wyników w nauce, ale można zrobić wiele, by tak właśnie się stało. W Miejskim Domu Kultury ruszają zapisy na kurs języka angielskiego, który nie tylko podniesie umiejętności językowe, ale wpłynie również pozytywnie na pamięć i koncentrację osoby uczącej się.

Dla najmłodszych dzieci proponujemy program ukierunkowany na zabawę. Na zajęciach dzieci będą się uczyć piosenek, aktywnie spędzać czas, grać, malować, ale przede wszystkim uczyć się języka w miłej atmosferze z wykwalifikowanym anglistą. W arkana tej lingwistycznej zabawy wprowadzi je magister filologii angielskiej, absolwentka Uniwersytetu Warszawskiego – Pani Joanna Milaniuk.

To nie jest koniec naszej propozycji. Na zajęcia z języka angielskiego może zapisywać się również młodzież i dorośli. Poziom nauki będzie dostosowany do umiejętności uczestników. Stawiamy na skuteczną naukę języka i kształtowanie wszystkich umiejętności, które pomogą w efektywnym komunikowaniu się i poznaniu zasad gramatycznych. 

Zajęcia będą odbywały się dwa razy w tygodniu dla każdej z grup. Czas trwania jednych zajęć to 45 minut. Koszt miesięczny kursu 100 zł. Wszystkie zajęcia poprowadzi Pani Joanna Milaniuk, a grupy nie będą liczyły więcej niż 10 osób.

Proponowane dni zajęć: poniedziałek od godz. 18.00, wtorek od 17.30, piatek – godziny do ustalenia
Dokładny harmonogram podamy wkrótce.

Wszystkie osoby zainteresowane naszą ofertą zachęcamy do śledzenia aktualności na naszej stronie i zapisów. Zgłoszenia na zajęcia będą przyjmowane w recepcji Miejskiego Domu Kultury w Mławie już od 26 października.