|||
|||
Pierwszy dzień roku szkolnego bywa trudny, szczególnie dla najmłodszych dzieci, które dopiero rozpoczynają proces edukacji, dlatego warto już dziś pomyśleć o zajęciach, na których pociecha mogłaby nie tylko realizować się artystycznie, ale również zrelaksować i poznać nowych przyjaciół. Nasza oferta skierowana jest nie tylko do dzieci i młodzieży, ale również dorosłych i osób starszych. Już niebawem przedstawimy Państwu harmonogramy zajęć, w których znajdą się propozycje warsztatów dla uczniów szkół i dorosłych, oraz konwersatoriów, lektoratów i wykładów dla słuchaczy UTW.
 
 

ZAPISY NA ZAJĘCIA MDK OD 10 WRZEŚNIA

W przyszłym tygodniu przedstawimy Państwu nową ofertę artystyczną Miejskiego Domu Kultury w Mławie. Nie zapomnimy o tych najmłodszych, nieco starszych oraz dorosłych uczestnikach, którzy zawsze mogą na naszych zajęciach odpocząć od zawodowych i domowych obowiązków. W ofercie na pewno pojawią się zajęcia z mini baletu, tańca ludowego, flamenco, zajęcia plastyczne oraz teatralne. Zachęcamy do śledzenia naszej strony https://mdkmlawa.com

ZAPISY NA UNIWERSYTET TRZECIEGO WIEKU OD 17 WRZEŚNIA

Już za dwa tygodnie rozpoczniemy zapisy na wykłady, konwersatoria i lektoraty mławskiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku. W ofercie m.in. nauka języka angielskiego, zajęcia gimnastyczne, basen, warsztaty artystyczne oraz wiele innych propozycji.
 
Uniwersytet Trzeciego Wieku to doskonała forma kształcenia dla osób, które po przejściu na emeryturę bądź rentę, pragną być wiąż aktywne i tryskać pogodą ducha. Intelektualne dyskusje, odprężające zajęcia sportowe i prace twórcze to tylko cześć tego, co możemy zaproponować. Każdego roku widzimy, jak udział w zajęciach wpływa na poprawę zdrowia, ale również samopoczucia naszych studentów. Osoby starsze mogą być tak samo aktywne – włączać się w akcje wolontariackie, uczestniczyć w życiu kulturalnym, rozwijać swoje pasje, a przede wszystkim wykorzystać swoje doświadczenie w realizacji nowych projektów na rzecz naszego miasta oraz innych seniorów. Wierzymy w ich potencjał, widzimy ich zaangażowanie oraz cieszymy się, że każdego roku liczba naszych studentów wzrasta. To jeden z dowodów na to, że warto być studentem Uniwersytetu Trzeciego Wieku.