||
||
Najnowszy spektakl Teatru Mazowieckiego pt. „Przyszedł mężczyzna do kobiety” to love story w komediowej konwencji, które nie powinno umknąć uwadze wielbicielom teatru. Zobaczymy miłosne wzloty i upadki oraz wspaniałych aktorów, którzy już 29 stycznia 2018 r. odwiedzą nasze miasto i zawitają do Miejskiego Domu Kultury.

„Kochać,  jak to łatwo powiedzieć…” Jaka może być miłość, i co się za nią kryję? „W tym słowie jest kolor nieba i rdzawy pył gorzkich dni” – tak śpiewał Piotr Szczepanik, i tak wielu z nas o niej myśli. Ale czy jest coś pomiędzy, czego nie widzimy? Odpowiedź na to pytanie odnajdziemy w komedii Złotnikowa, a co najważniejsze przekonamy się, że miłość w literaturze nie musi być jedynie tragiczna lub szczęśliwa. Tę, którą zobaczymy już 29 stycznia, zapewne zapamiętamy na długo. Będzie zabawna, trykająca energią, spontaniczna, zachowawcza z męskiego punktu widzenia i burzliwa, gdy wkradnie się do niej zbyt duża dawka kobiecego temperamentu. W najnowszym spektaklu Teatru Mazowieckiego poznają Państwo wszystkie odcienie tego uczucia. Lekki humor, zabawne nieporozumienia i wspaniała gra aktorska, to czeka widzów, którzy zechcą obejrzeć spektakl PRZYSZEDŁ MĘŻCZYZNA DO KOBIETY. Na scenie zobaczymy Annę Wojton i Waldemara Obłozę.
Zapraszamy do Miejskiego Domu Kultury w Mławie. Przedstawienie odbędzie się w sali kina. Bilety mogą Państwo kupować w kasie instytucji. Cena wejściówki 35 zł.
Po spektaklu można będzie otrzymać autograf oraz zrobić zdjęcie z artystami.