||
||
4 listopada odbędzie się Ogólnopolski Festiwal Muzyki Młodzieżowej ROCKOWANIA. Tegoroczna piętnasta edycja imprezy jest wyjątkowa nie tylko ze względu na zaproszonych gości. Tradycyjnie spotykamy się w mławskiej sali kina KOSMOS, która na kilka godzin zamieni się w prawdziwą koncertową scenę. Usłyszymy wschodzące gwiazdy rocka, debiutantów, a przede wszystkim amatorskie bandy nie bojące się muzycznych eksperymentów i mocnego grania. Dajemy możliwość zaprezentowania się młodym, kreatywnym twórcom z całej Polski. Festiwal skierowany jest do zespołów grających muzykę z pogranicza heavy metalu, alternatywnego rocka, reggae, funky i rock and rolla. Zgłoszenia zespołów przyjmujemy do 31 października 2017 r. 

Zespoły, które zakwalifikują się do przeglądu oceni jury w składzie:
Marek Piekarczyk – wokalista legendarnego zespołu TSA
Paweł Sztompke – dziennikarz muzyczny I Programu Polskiego Radia
Andrzej Świder – manager wielu polskich gwiazd

Zainteresowane udziałem w festiwalu zespoły zachęcamy do zapoznania się z Regulaminem Przeglądu oraz wypełnienie karty zgłoszenia, i przesłanie jej na adres o.szmidt@mdkmlawa.com . Czekamy na wasze demówki! Pokażcie nam kim jesteście, i co jest dla was ważne! Wszystko to będziecie mogli wykrzyczeć już 4 listopada!  

W tym roku na zakończenie imprezy zagra Marek Piekarczyk!!! Wszytkach chcących posłuchać wspaniałych utworów z solowych płyt muzyka zapraszamy na koncert o godz. 20.00.

Podczas przerw technicznych chętni  będą mogli zagrać w hallu Miejskiego Domu Kultury w Mławie, gdzie będzie wystawiony sprzęt nagłośnieniowy. 

Przypominany, że festiwal ROCKOWANIA jest imprezą o charakterze profilaktycznym, i na tę okoliczność włączamy się w akcje podnoszące świadomość o zagrożeniach, jakie niesie alkohol czy narkotyki. Liczymy na pozytywny przekaz, teksty bez cenzury i muzyczny dialog. Zapraszamy wszystkich fanów rocka na Ogólnopolski Festiwal Muzyki Młodzieżowej ROCKOWANIA!

Rockowania_2017__karta_zgloszenia.doc
Rockowania_2017_regulamin.doc