||
||

 

Miejski Dom Kultury w Mławie ogłasza konkurs literacki „Za co kocham Mławę” i zaprasza do udziału nie tylko mieszkańców naszego miasta.

Prace na konkurs może nadsyłać każda osoba, która ukończyła 15 lat i chciałaby podzielić się swoimi wspomnieniami o  Mławie – miejscu, w którym się urodziła, wychowała, pobierała nauki czy pracowała. Do tworzenia prac zapraszamy młodzież i dorosłych, mieszkańców pobliskich miejscowości, którzy odwiedzają nasze miasto oraz rodowitych mławian. Wszystkie prace zostaną poddane ocenie przez trzyosobową komisję. Wybierzemy te najlepsze, a nagrodą będzie publikacja tekstu w zbiorze literackim „Za co kocham Mławę”. Prace można nadsyłać do 30 czerwca 2017 r. Akcja i konkurs ma charakter promujący miasto, dlatego nie przyznajemy miejsc, ani nagród rzeczowych. W dowód podziękowania osoby, których tekst pojawi się w wydaniu zbiorowym otrzymają bezpłatny egzemplarz publikacji. Zainteresowanych prosimy o wnikliwe przeczytanie niniejszego Regulaminu.

Regulamin_konkursu_ZZa_co_kocham_Mlawe.docx
Formularz_zgloszeniowy.docx