||
||
Wakacje mają się ku końcowi, a to czas przygotowania się do szkoły, wejścia w zwykły zawodowy rytm. Zachęcamy, by już planować także sposób spędzania wolnego czasu i rozwijania zainteresowań. Poniżej przedstawiamy Państwu ofertę zajęć MDK w nowym sezonie 2016/2017.

Na początku września opublikowany będzie szczegółowy harmonogram zajęć, ale już dziś możecie Państwo zastanowić się, która z form artystycznej, ale także społecznej społecznej ekspresji będzie wam najbliższa. Prócz zajęć, które dotychczas cieszą się dużym powodzeniem znajdziecie w naszej ofercie również kilka nowości, m.in.: wokal rockowy, zajęcia malarskie dla dorosłych, folkness, zajęcia korekcyjno-muzyczne, warsztaty tanga argentyńskiego, sekcja brydżowa.
Ruszamy również z kilkoma nowymi projektami o charterze kulturalno-społecznym. Najważniejszym z nich jest Przystań CENTRUM. Chcemy, by każdy mieszkaniec mógł zagospodarować Dom Kultury i zaprosić mieszkańców do inspirujących działań. To może być podzielenie się swoją pasją, zaproszenie na przygotowane przez siebie warsztaty, organizacja tematycznych spotkań np. literackich, miłośników Mławy, wykłady o tradycji i kulturze, spotkania w ramach kawiarenki obywatelskiej – katalog jest nieograniczony.
Mamy również zamiar reaktywować Dyskusyjny Klub Filmowy. Zapraszamy nie tylko Miłośników X Muzy, ale przede wszystkim szukamy osoby, która mławski DKF chciałaby poprowadzić. Celem działania DKF jest popularyzacja kina artystycznego (szczególnie polskiego i europejskiego), tworzenie przestrzeni do dyskusji, i budowanie lokalnej tożsamości wokół kina.
Kontynuujemy naszą propozycję spotkań w kobiecym gronie. Nasze zaproszenie kierujemy do kobiet w różnym wieku, o różnych zainteresowaniach i różnych pomysłach na siebie, na miejsce w których żyją, na to jak spędzają wolny czas. Zapraszamy wszystkie zainteresowanie Panie, nie narzucamy koncepcji, ram – tworzymy otwarta przestrzeń na wasze pomysły i działanie.
Szczegóły naszej oferty w załączeniu – serdecznie zapraszamy do MDK w Mławie!

NOWA_OFERTA_ZAJyC_MDK.pdf